„To jsem nepochopil. Nezasloužili jsme si prohrát, herně to nebylo zlé a oni na nás pískají. Při tom to bylo jen o výsledku. Možná by to mohli brát objektivně a opravdu fandit Teplicím, ne nám nadávat,“ divil se obránce Vlastimil Vidlička reakcím některých „fanoušků“. „Někdy mám chuť je postavit na plac a abychom pak na ně řvali my, aby si zkusili, jak příjemné by jim to bylo. Samozřejmě těm, co nám fandí, patří díky,“ dodal.

Zlínský odchovanec naskočil po třízápasové pauze opět do základní sestavy Severočechů a jeho obnovená spolupráce s Pavlem Verbířem na pravé straně byla pro „skláře“ přínosem. I díky duu V+V Teplice vytvořily na Mladou Boleslav velký tlak, ze kterého rezultovala ve 20. minutě vedoucí branka. Po hříchu však byla jediná, což se ukázalo jako rozhodující faktor. „Nedali jsme góly, hloupé jsme si nechali dát. Šancí bylo hodně, hra byla z naší strany slušná. Škoda. Možná jsme po vstřeleném gólu přestali hrát to své. Pak jsme si něco řekli v kabině a zase jsme hráli dobře, druhá půle byla spíš v naší režii. Bohužel jsme dali zase tyčku, pak míč proletěl po čáře. A nakonec se Boleslav šťastně trefila za tyč. Prostě smůly kopec,“ okomentoval devětadvacetiletý bek sobotní kolaps.

Tepličtí v posledních domácích zápasech předvádějí vynikající fotbal hlavně na začátcích zápasů. Oproti minulosti velká změna. Na podzim patřili žlutomodří k nejhorším mužstvům prvních poločasů a i před rokem, dvěma soupeře drtili spíše ve druhých půlích zápasů nebo až když sami inkasovali. Vidlička neváhal a prozradil kouzlo prvních poločasů. „Možná je to tím, že jsme změnili bránu. Dohodli jsme se na tom v kabině. Začínáme na tu svoji oblíbenou jižní tribunu a možná se to vyplácí. Jen jsme měli po 15 minutách vést 2:0 a byl by klid. Škoda.“