Po slavnostním zahájení, které je na programu po půl šesté, se domácí Balticflora utká s vítězem futsalové Ligy mistrů – kazašským Kairatem Almaty, v jehož kádru je bývalá opora Chrudimi Cacao.

„Moc se na zápas s Kairatem těším. S Cacaem jsme se v posledních měsících skamarádili , ale chci ho konečně porazit," usmívá se prezident Balticflory Michal Žák.

Proti silným soupeřům si „vlci" věří. „Máme formu, porazili jsme Chrudim, Tango Brno. Do každého zápasu půjdeme s cílem vyhrát," potvrzuje Žák. „Začít turnaj rovnou zápasem proti Kairatu, to je pro nás hráče opravdový svátek. Navíc vedení Balticflory chystá i zajímavý doprovodný program, takže turnaj bude oslavou futsalu jak po stránce herní, tak po stránce organizační," zve fanoušky do haly kapitán Teplic Jiří Novotný.

Podle ředitelky organizačního výboru Ksenie Mamijeva bude slavnostní zahájení velkolepé. „Bude to jako na olympiádě. Fanouškům pustíme i film o panu Jeremenkovi, na jehož počest se celý podnik koná. Myslím, že diváci se mají opravdu na co těšit."

Program turnaje:

Čtvrtek 31. 10:
15.00 Tjumeň – Raba
17.35 slavnostní zahájení
18.00 Balticflora – Kairat

Pátek 1. 11.:
15.30 Tjumeň – Kairat
18.00 Balticflora – Raba

Sobota 2. 11.:
volno

Neděle 3. 11.:
15.30 Kairat – Raba
18.00 Balticflora – Tjumeň