Možná, že právě takhle přemýšleli v Zabrušanech nad postem brankáře, který před sobotním duelem s Košťany zůstával neobsazen. Petr Voráček, se nabídnuté příležitosti zhostil na jedničku, Baníku pomohl vychytat vítězství 3:2, díky kterému se může vyhřívat na čele tabulky III. okresní třídy!  Voráček je přitom obránce, v nové sezoně zatím odehrál jen jeden zápas.

Jak si jako brankář vedl?  První půle skončila remízou 1:1, Voráčkovi se podařilo zlikvidovat dvě obrovské šance Sokola, krátký byl až na Prokopovu střelu z 45. minuty. Ve druhém poločase  inkasoval podruhé, když ho z penalty překonal Mataše. Málokdo v tom okamžiku tušil, že se z Voráčka v penaltovém rozstřelu stane hrdinou. Patnáct minut před koncem srovnal na 2:2 Rejfek a šlo se na penalty!

„To byla moje velká chvíle. První dva pokoutové kopy jsem chytil, pokaždý jsem vystihl stranu, čtvrtý poslal jeden z hráčů Košťan vedle branky," popisuje „Vorel", jak ho titulují kamarádi," své hvězdné okamžiky. A protože zabrušanští střelci byli úspěšnější než ti košťanští, mohl Voráček křepčit radostí. „Už ty naše brankáře do branky nepustím!" říká rozverně.

Toho, že by mu druhý den smrděly ruce od cizích rukavic, se hrdina sobotního odpoledne nebál. „Já jsem si před časem na tu přípravu koupil kompletní brankářskou výbavu, takže v pohodě. Jen jsem teda pořádně promokl, úplně durch. Celý zápas lilo jako z konve."