Lépe se s nepřízní terénu vypořádali podle očekávání hosté, kteří byli po podzimu v tabulce druzí. Zabrušanům naopak patřilo poslední místo, proti favoritovi by ale měly šanci na úspěch pouze tehdy, kdyby proměnily naskytnuté šance. „V tom byl problém. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale góly jsme nedávali. Jednou jsme dokonce netrefili ani prázdnou branku," mrzelo Petra Voráčka (na obrázku ve výskoku).

Síla Zabrušan se navíc otupila nuceným střídáním hned v první půli.   „Okolo 70. minuty, to už jsme prohrávali 0:2, dostal červenou náš útočník Petr Peclinovský a bylo po zápase. Zkusili jsme hru vabank, ale inkasovali jsme potřetí," shrnul Voráček.

I přes porážku 0:3 trenér Zabrušan Polkoráb chválil své svěřence za druhý poločas. Za svůj výkon byl oceněný hlavně zkušený Patrik Rejfek.

Domácí, kteří mají v kádru hned několik hráčů hokejbalu, představili tři posily (Vrba, Hloch, Malík), k záchraně by navíc měl přispět i Martin Urban z Proboštova,o jehož přestupu se zatím jedná.

Hosté z Ohníče se po výhře vyhřívají v tabulce okresu na prvním místě.

Baník Zabrušany – Baník Ohníč 0:3 (0:1). Branky: Daněk 2, Mravec. Zabrušany: Vrba - Bušek, Pokorný, Budský, Kůs - Hloch (Helwig), Poustka, Rejfek, Polcar (Peclinovský)- Voráček M., Malík (Voráček P.). Ohníč: Kindl – Daněk, Bůžek, Hruška, Kasl – Mašata, Skořepa, Čechák, Homolka – Mravec, Pálka. Střídali: Horský, Brodníček, Kouřil.