Jílové v sobotu porazilo 1:0 brankou Červenky Duchcov. Nebyl to pohledný zápas, na obou celcích se totiž projevilo soustředění, které absolvovaly v týdnu. Duchcov bez několika hráčů stabilní základní sestavy předvedl bojovný výkon, na body ale nestačil.

Poslední Děčín neměl proti Modlanům šanci. Už o poločase Baník vedl 7:1. Nakonec zvítězil 10:2, čtyři branky zaznamenal Karlík. Trenér Pohl do utkání nenasadil několik opor, na výkonu jeho týmu to ale proti slaboučkému soupeři znát nebylo.

Proboštov předvedl proti Oldřichovu dvě tváře. V první půli si vybudoval dvoubrankový náskok a hrál dobře. Poté ale polevil, čehož Oldřichov dokázal využít k vyrovnání skóre. Dokonce nechybělo mnoho, aby zápas vyhrál.

V dalším duelu domácí Srbice porazily 5:2 Ledvice, tří góly vítězů dal Vitner.

1. FK Jílové 3 3 0 0 11:1 9
2. Sokol Srbice 3 2 1 0 13:6 7
3. Baník Modlany 3 2 0 1 20:12 6
4. TJ Proboštov 3 1 1 1 12:11 4
5. Vik. Ledvice 3 1 0 2 6:8 3
6. Oldřichov 2 0 2 0 3:3 2
7. FK Duchcov 2 0 0 2 1:4 0