Zdeněk Ščasný (trenér Teplic): Viděli jsme krásný fotbal se spoustou šancí, chyběly jenom góly. Přesně tímhle stylem jsme se Spartou hráli loni, jenom s trochu jinými hráči. Věděl jsem, že pokud chceme eliminovat její kombinační hru, musíme hrát takhle. Spartě jsme zavřeli strany, to platilo. Remíza je celkem spravedlivá, Sparta měla ve druhé půli víc šancí a ukázala, že má výborné mužstvo. My nedokázali hrát stejně dobře celých 90 minut. Litsingi a Nivaldo se k týmu připojili až na konci týdne. Neporazitelnost bych nepřeceňoval, bodově to moc poznat není. Ale po zápase se Spartou remízu bereme."

Vítězslav Lavička (trenér Sparty): „Přijeli jsme s úmyslem tu odehrát dobrý zápas a mít tři body, ale tady se získávají velmi těžce. První poločas z naší strany nebyl podle našich představ, nenechali nás rozehrát a hráli hodně agresivní styl, s jednoduchými míči na hrot. Ta agresivita nám dělala problémy. První poločas vyzněl pro domácí, druhý naopak. Naše hra se zvedla, měli jsme dost šancí, které jsme nevyužili. Celkově to byl zápas velmi kvalitní. První poločas hrály Teplice velmi dobře, zaslouženě vyzněl pro ně, po pauze se to obrátilo. Proč chyběli v sestavě Hušbauer a Vácha? Josefa jsme chtěli zapojit až během zápasu a Vácha nestačil doléčit zraněná žebra z reprezentačního srazu a brali jsme v potaz i to, že nás čeká zápas s Neapolí, takže jsme chtěli vyzkoušet varianty, které by v něm mohly fungovat."

Tomáš Grigar (brankář Teplic): „Remízu bereme. Myslím, že jsme hráli dobrý fotbal. Dobře jsme napadali, moc jsme je nepouštěli do hry. Spartě obzvlášť v první půli chyběla lehkost, neměla nic a my byli jasně lepší, až druhý poločas byl vyrovnaný. Sice se motáme ve středu tabulky, potřebujeme vyhrávat, ale tentokrát remízu bereme."

Ladislav Krejčí (hráč Sparty): „Byli na nás dobře připravení, musíme navíc začít proměňovat šance. Já dnes dvě zahodil. Tu první jsem blbě řešil, měl jsem přihrávat Lafatovi. Ve druhé jsem se trochu lekl vybíhajícího Grigara a chtěl to dát podél něj, holt nevyšlo. Ale měl jsem to jednoznačně proměnit. Dost jsme si toho řekli v kabině, leccos změnili, ale to nestačilo."