V Klášterci Draci předvedli zajímavou show, společně s domácími totiž nabídli divákům v základní hrací době čtrnáct branek!

Už v 1. minutě dali domácí Vrtkem úvodní gól, další přesné trefy padly ale až v prostřední třetině. Bylo jich hned osm – po čtyřech do každé branky. V průběhu posledního dějství Bílina dokonce otočila vývoj skóre ve svůj prospěch, střelecky aktivní byl Jakub Procházka, dal všechny tři góly hostů v poslední periodě.

Klášterci se ale tři minuty před koncem podařilo dát vyrovnávající gól na 7:7. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak o prémiovém budu rozhodovaly nájezdy. V nich dal vítěznou trefu Vrtek.

V sobotu od půl šesté hraje Bílina doma s Kobrou Praha.

HC Klášterec nad Ohří – HC Draci Bílina 8:7 po nájezdech (1:0, 4:4, 2:3 – 0:0)