Lvům se na Draky v této sezoně daří, což potvrdili i ve čtvrtém vzájemném zápase. Znovu vyhráli, tentokrát nejvyšším rozdílem. O tom, že tři body zůstanou doma, nechávali Mostečtí fanoušky na pochybách jen 12 minut. Pak během 42 vteřin dali dvě branky a nasměrovali se na správnou cestu. Tu podtrhla chyba gólmana Běhuly zkraje druhé periody, po níž Havlůj zvýšil už na rozdíl tří branek.

V posledním dějství si Lvi s chutí zastříleli, mladého brankáře Daniela Štěpku, který nahradil Běhulu, vůbec nešetřili. Veterán a kapitán Mostu Aleš Havlůj byl v předposlední minutě střelcem jubilejní desáté branky, završil tak svůj hattrick. '

HC Mostečtí lvi – HC Draci Bílina 10:1 (3:1, 2:0, 5:0). Branky a nahrávky: 12. Mála (Bakrlík, Čmolík), 12. Nedrda, 19. Drašar (Šesták, Mical), 23. Havlůj (Čmolík), 27. Urbánek, 46. Smolka (Urbánek, Nedrda), 49. Havlůj (Kýhos, Nedrda), 52. Čmolík (Mála, Havlík), 55. Smolka (Mála, Bakrlík), 59. Havlůj (Bakrlík, Smolka) – 17. Mašek (Fábry). Rozhodčí: Battěk – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Diváci: 297.