Už v týdnu na led vyjela 6. třída k přátelským duelům s Litoměřicemi. V sobotu si testovací duely zahráli i třeťáci a páťáci, v neděli pak měli hráči ročníku 2010 na svém ledě turnaj. Všechny třídy se v sobotu vystřídaly na Dnu dětí s HC Teplice. Uskutečnil se v nově budovaném tréninkovém centru v budově bývalé obchodní školy v Jateční ulici, tedy přímo pod Zimákem.  „Tréninkové centrum bude naplno v provozu po prázdninách. V sobotu do něj děti nakoukly, čekaly na ně různé sportovní atrakce," informuje předseda HC Teplice Martin Cimrman. 

Také další dny budou nabíté hokejem, na teplické hráčky a hráče do prázdnin čeká pořádná porce tréninků, zápasů a turnajů. 

Po dlouhé pauze, během které se nejprve trénovalo pouze individuálně, poté po skupinkách, navíc pouze na suchu, přišel v květnu restart tréninků na ledě. Zápasy a turnaje byly tím posledním, co přišlo na řadu. Malí hokejisté se na ně těšili jako na Vánoce.

„Děti se na zápasy už moc těšily. Jsme rádi, že i po dlouhé pauze je hokej baví," má Cimrman po delší době mnoho důvodů k úsměvu.