Perla vedla nad Dubím v repríze loňského i předloňského  finále 2:0 na zápasy. Třetí duel ale těžce nezvládla, po debaklu 0:10 se muselo hrát čtvrté utkání. Také v něm se z vítězství poněkud překvapivě radovala už málem odepsaná parta z Dubí. Výhra „eskáčka"8:5 určila, že se s předáváním trofeje, která už byla dvakrát při vítězných oslavách rozbita, bude čekat minimálně dva týdny.

Někteří hráči SK Dubí se totiž, tak jako každoročně, vydávají na dobrodružnou expedici, tentokrát na jih Evropy, ligová komise proto vyhovila jejich žádosti o odložení rozhodujícího pátého duelu. Hrát se bude 14. června od 10 hodin v Proboštově.

Podobně jako Perla selhaly i kluby z Teplicka, které se účastní vyšších soutěží. Rondo  Teplice v semifinále 2. Národní hokejbalové ligy – Sever podlehlo Dukle Ústí  1:2, Bulldogs Bílina prohrála s Concept Teamem Most 0:1 v prodloužení. I zde se jednalo o semifinálovou sérii.

3. zápas: Dubí – Perla 10:0 (3:0, 5:0, 2:0). Branky: Fiala 2, Z. Štefanský 2, Pokorný 2, Skala, Zikmund, Verner, Pabián. Stav na zápasy: 1:2.
4. zápas: Perla – Dubí 5:8 (2:0, 1:3, 2:5). Branky: Prášek 3, Svoboda, Žižka – Pokorný 4, Fiala 2, Čáp 2. Stav série: 2:2.