Všichni tři jsou útočníci. Jurčík, který hraje také hokejbal za Rondo Teplice, se objevil v první formaci s Hanzlem a Martynkem, kterého žlutočerní testují z Českých Budějovic. „Hrál jsem s nimi samozřejmě poprvé. Myslím, že to bylo docela dobré," okomentoval svůj výkon. Ve třetí třetině, za stavu 1:2, se Ondra ocitl před slávistickým brankářem Kopřivou ve vyložené gólové šanci. Puk za záda zkušeného gólmana ale dostat nedokázal. „Dostal jsem puk přímo před branku od Martynka. Měl jsem ho ale na dlouhou hůl. Pokusil jsem se střelu co nejvíc zvednout, ale brankář soupeře byl na svém místě," řekl Jurčík ke své „ložence". Litvínov poté zkoušel power play, na vyrovnání ale nedosáhl.

Další přípravné utkání čeká na „Chezu" už v úterý. Před vlastními diváky přivítá běloruský celek HC Šachťor Soligorsk. Šachťor byl založený v roce 2009 jako farma klubu KHL Dinama Minsk. Zápas Litvínov – Soligorsk začíná v 17.30 hodin.

Víte, že…
...... na domácí přípravné zápasy Litvínova stanovil klub vstupné ve výši 30 korun? Platí pro muže i pro ženy, můžete podle libosti stát, nebo sedět.