V sobotu byly v akci ročníky 2010 a 2011. Starší kategorie už hraje na velkém hřišti, pro řadu páťáků z teplického oddílu to byla nová zkušenost. I tak ale vyšplhali na první příčku, stejný počin se povedl i mladší kategorii, která měla v ohni dokonce dva celky. Ty se utkaly v posledním duelu, jednalo se tak o ryzí finálový boj. V sobotních kláních obsadili třetí místa reprezentanti Slovanu Ústí nad Labem.

V neděli na ledě nejprve zápolily ročníky 2012. Nejlépe si vedly Neratovice, druhé skončily Louny; Tepličtí sbírali zkušenosti, na své protihráče zatím nestačili.
Ročníky 2013 si počínaly výborně, přestože byly doplněny o mladší hráče. Trenéři opět postavili dva týmy – bílí byli zlatí, modří bronzoví. Mezi ně se vklínily Kralupy, poslední Louny odjely domů bez medaile.

V zápasech nejmladších ročníků 2014 byla vidět řada kuriózních situací, například někteří hráči zatím nemají zažité střídání, a tak se na ledě někdy zdrželi nad rámec stanoveného času. K vidění byly i vlastní góly nebo mávání rodičům. První dvě příčky získaly Teplice, Ústí bylo třetí, Kralupy čtvrté.