O první přestávce viděli produkci nového teplického krasobruslařského oddílu, po druhé periodě se jim na ledě předvedli malí hokejisté HC Teplice Huskies, kteří už přes dva týdny na Zimáku pilně trénují. 

Zápas, v němž Šlégr, Alinč, Orct, Nikolov, Prorok, Kubinčák nebo Čaloun a další ukázali, že hokej rozhodně nezapomněli, přinesl spoustu branek a na závěr také třešničku v podobě nájezdů. 

"Jsem nadšený. Je to tedy v areálu, lokalita je správná. Myslím, že to vedle nové sportovní haly dává smysl. Bylo mi líto, že ten starý zimák víceméně spadnul, prožil jsem tam krásný momenty v juniorské reprezentaci. Žil jsem tři roky v Teplicích, mám ženu z Teplic, takže jsem si také přál, aby tu byl konečně zimní stadion. To, že se to nakonec povedlo, je dobře pro lidi z Teplic a především pro teplické děti, protože nemusí dojíždět do Bíliny, nebo kamkoliv jinám v tom žákovském věku," říkal po utkání Jiří Šlégr z litvínovského HC Verva. 

Chemici hodlají s teplickým hokejem čile spolupracovat. "Už jsme nastolili spolupráci Litvínov - Teplice, chceme Teplicím pomoct. Určitě i tady budeme pokoukávat po nějakých dobrých hráčích v jejich pozdějším věku, protože máme v Litvínově akademii. Věřím, že trenéři v Teplicích vychovají pro Litvínov skvělé hokejisty," přeje si Šlégr.