Do utkání by měl zasáhnout i obránce Bíliny Petr Krátký, jenž je pro oddíl velkou posilou. S číslem 2 bojuje o každý puk, soupeřům umí rozdat i tvrdé rány. „V sobotu bych chtěl naše diváky hlavně potěšit už nějakým dobrým domácím výsledkem a zejména výhrou. Chceme se gólově prosadit,“ vzkazuje Krátký fanouškům. „V soutěži ale nejsou lehké zápasy. Mužstva jsou hodně vyrovnaná, až na Sokolov, kterému se teď momentálně nedaří. Žádný zápas tak nemůžete vypustit, musíte hrát více jak na sto procent.“

Krátký má spoustu extraligových a zahraničních zkušeností. Nějakou dobu ale hokej nehrál, a tak se pomalu dostává zpět do někdejší formy a kondice. „To je pravda, musím si zvyknout, že zase hraji hokej po delší době. Nyní mám problémy sám se sebou. Ale co týká kluků tady v týmu, tak si myslím, že je tady dobrá parta, a i to mi pomáhá k mému návratu na led,“ tvrdí.

Fanoušci spojí síly

Fan Club hokejistů HC Draci Bílina se může těšit na nové posily. Organizace fanoušků i nadále hledá do svých řad nové členy a dočká se jich už tuto sobotu při domácím utkání s Jabloncem. Pomoci k výborné atmosféře domácích zápasů přijedou fanoušci z nedalekého Mostu. „Byl jsme se nyní podívat na poslední zápas s Klášterce a jsem velice překvapený tím, jaká je výborná atmosféra na zimáku,“ říká jedna z hlavních postav mosteckého tábora fanoušků Petr Hendrych. Na Jablonec nás dorazí dost a chceme místním klukům pomoci. Myslím, že každá hlasivka je na uvítanou,“ doplnil Hendrych.