„Bylo to super. Děti mi skákaly po hlavě, byly bezprostřední," prozradil obránce Karel Kubát. Zájem o autogramy i fotky s mistry byl obrovský, hokejisté si mohli oddechnout až po hodině permanentního podepisování. „My už jsme vycvičení. Nedávno jsme se podepisovali na našem zimáku přes osm hodin," byl Kubát nad věcí. Vypiloval během podobných akcí svůj autogram? Vůbec, mám každý jiný," culil se.

Ondřej Jurčík byl v Teplicích jako doma, bydlí v nedalekém Hudcově. „Do plavecké haly jsem chodil plavat. Děcka, která za námi přišla, jsou parádní. Skvěle si to užíváme," liboval si v obklopení natěšených školáků.

Dva z nich, třeťáci Ondřej Kučera a Josef Vildner ze ZŠ Metelkovo náměstí, si přáli vidět na vlastní oči Martina Ručinského a Pavla Francouze. „Nebyli tady, vůbec nám to ale nevadí. Setkání s hokejisty bylo úžasné" shodli se oba unisono. „Já bych chtěl vzkázat Růčovi, aby ještě dál hrál hokej," vzal si slovo Vildner. „Super to bylo s Jiřím Šlégrem, na něj jsem se nejvíc těšil. Mám podepsaný kartičky i od ostatních, jsem spokojený," soukal ze sebe Kučera.

„Byla to nadmíru vydařená akce, kluci z Litvínova přijeli v hojném počtu, dětí tu bylo také plno. Těší mě, že odcházely domů bohatší o jeden fajn zážitek. Radost určitě budou mít i jejich rodiče, až uvidí, že mají podpisy na rukách, v obličeji," zářil spokojeností ředitel teplického Aquacentra Michael Paraska.

„Spojení litvínovského hokeje a Teplic se nabízelo. Já v Teplicích tři roky bydlel, mám odtud ženu. Ale hlavně tu máme plno fanoušků a podporovatelů," uvedl Jiří Šlégr, který se s dětmi trpělivě fotil a odpovídal na zvídavé dotazy malých neposedů.