Do „zlaté skupiny" se po bojích ve skupinách dostaly dva nejlepší celky z každé z nich. Z áčka šlo dál domácí Slaný, obhájce trofeje, a Litvínov, z béčka si svými výkony možnost utkat se o zlato zajistily Teplice a Kladno. Výsledky ze vzájemných duelů se započítávaly.

Devadesátky v Litvínově: Semifinálový duel Litvínov - Trenčín z jara roku 1991
KVÍZ: Trenčín, Košice nebo Slovan v celostátní soutěži. Otestujte své znalosti

Tepličtí Huskies, kteří hráli svůj poslední turnaj v minihokeji, byli i nadále suverénní, když rozdrtili Litvínov a poměrně snadno si poradili i se slánským Lvem. Po zásluze tak brali nejcennější kov, jejich hráč Marek Schauer byl vyhlášený největší hvězdou celého turnaje. Stříbrné medaile slušely Kladnu, bronzové starosta města Slaný Martin Hrabánek pověsil na krk domácím borcům. Litvínov, který přijel s namixovaným celkem, se musel spokojit se čtvtou pozicí.

Socialistické časopisy a noviny o sportu
KVÍZ: Stadion, Gól, Štart... Pamatujete si na tyto sportovní časopisy a noviny?

V poli poražených zůstaly týmy Loun, Mostu, Benátek, Letňan, Tábora a Smíchova.

„Konečně jsme měli zdravé všechny hráče a tak jsme mohli vybírat sestavu dle své libosti. Na začátku turnaje jsme si jasně řekli, že když budeme předvádět náš hokej, tak musíme vyhrát. Hráčům patří obrovský kredit za to, jak se za celou sezónu posunuli a poctivě trénovali, rodiče nás podporovali z hlediště a dětem to určitě pomohlo. V neděli nás čeká poslední turnaj v Litoměricích na celé hřište, ať už si postupně osaháme velký hokej," řekl Deníku své poznatky hlavní trenér teplických čtvrťáků Jiří Steklý.

HC Teplice: Votrubová - Kalvas, Šlechta, Matuš - Vokatý, Kuklík, Schauer - Jurašík, Paroulek, Bílek. Trenéři Steklý, Procházka, Vlach.