Přes tři stovky fanoušků dorazily v sobotu odpoledne na utkání 39. kola II. hokejové ligy mezi Bílinou a Sokolovem. Draci hostům dvě třetiny vzdorovali, přestože vedoucí Baník byl lepším týmem. V poslední periodě se mu začalo dařit střelecky, domů jel se třemi body za výhru 7:3.

Bílina oproti předpokladům vstoupila do utkání poměrně vlažně, než by se na domácí celek slušelo a patřilo. Ve 4. minutě byl Chabr poprvé překonán, přihrávku Harkabuse využil Zadražil. Postupem času se Draci dostali do tempa, pomohla jim k tomu i hra v početní výhodě. Na 1:1 dal branku Hrdlička. Baník se ve druhé periodě díky přesilovým hrám dostal do vedení 3:1, Bílina se ale dokázala otřepat a opět srovnala. Snaha o vstřelení vedoucího gólu byla lichá.

Poslední třetina byla z pohledu mužstva kouče Miroslava Kanise na ručník. Západočeši zle zatápěli defenzivě Bíliny a také dávali góly. Ve 43. minutě po pěkné kombinaci strhl vedení na stranu Baníku Kuběna, o tři minuty později se prosadil Rohan. Deset minut před koncem upravil na 6:3 Čejka. Tato branka patrně definitivně rozhodla, Bílina pak už na zvrat neměla a možná ani nepomýšlela. Poslední gól dal Rohan, poté se zápas už jen dohrával z povinnosti.

HC Draci Bílina - HC Baník Sokolov 3:7 (1:1, 2:2, 0:4) Branky: 12. Hrdlička, 38. Kýhos, 39. Hrdlička - 4. Zadražil, 33. Zadražil, 35. Trapl, 43. Kuběna, 48. T. Rohan, 50. Čejka, 53. T. Rohan.