Nejmladší Draci, tedy ročník 2005 a mladší, se utkali v Bílině s Louny. „Byla to odveta za zápas v Lounech, který jsme vyhráli a odvezli cenné vítězství. Tentokrát jsme nechali odpočívat  některé opory a nechali zahrát hráče, kteří trénují teprve pár měsíců. Na našem herním projevu to bylo znát, ale s tím jsme i počítali. Hlavně jsme chtěli odměnit nováčky za jejich tréninkovou píli a nabudit je k další chuti do tréninků, což se snad povedlo,“ říká trenér přípravky Daniel Pechánek.

HC Draci Bílina– HC Slovan Louny  0:14. Sestava HC Draci Bílina: Šifalda, Klobouček, Marišler, Záhorec, Sýkora, Tůma, Pospíšil, Býna, Bureš, Zdeněk, Janko, Zechovská, Raichl.

Výsledkově mnohem lépe si vedli žáci 3. třídy na turnaji v Děčíně. V silné konkurenci získali díky výborným výkonům stříbrnou příčku. Do Děčína se sjela šestice týmů, která byla rozdělena do dvou skupin. Bílinští Draci nejprve v základní skupině narazili na HC Děčín B, který porazili 14:2. O branky se v prvním turnajovém utkání postarali Perný (5), Valkoun (3), Klobouček (2), Šarkov, Novotný, Beran a Doubek. Druhé utkání Draci hráli s béčkem HC Slovan Ústečtí Lvi. Ve vyrovnaném utkání Bílina s přispěním fortuny vyhrála 6:5. Ve velmi dobrém světle se předvedl bílinský brankář Štěpka. Góly dávali Šarkov (2), Perný, Šikl,Valkoun a Klobouček. Díky výhře postoupila Bílina do finále, ve kterém prohrála s Mostem v utkání bohatém na góly 9:12.

„Musím všechny hráče pochválit za výbornou prezentaci našeho oddílu. Předvedli velký zápal pro hru a zejména výborný hokej,“ chválil mladé dráčky sekretář HC Draci Bílina Jan Perný. Kromě stříbra ze druhé místo získal bílinský tým díky Jakubu Kloboučkovi cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Dominik Perný si sedmi góly vystřílel trofej pro nejlepšího kanonýra turnaje.  „Je vidět, že práce s naší mládeží je úspěšná a jsem na naši mládež velice pyšný. Práce s mládeží je naši hlavní prioritou a chceme dětem v Bílině vytvářet ty nejlepší možné podmínky k sportování a lednímu hokeji,“ měl z úspěchu třeťáků radost prezident HC Draci Bílina a radní města René Štěpánek.

Další výsledky mládeže HC Draci Bílina

4. třída: HC Verva Litvínov  – HC Draci Bílina 6:1 (0:1,  1:0, 5:0). Branka: Dolanský. Mladší žáci: HC Most – HC Draci Bílina                      6:11. Branky: Jindra 5, Druxa 3,  Tůma 2,  Ouřada. Junioři – Krajská liga juniorů: HC Draci Bílina – HC Kralupy 3:10. Branky: Tauš, Tetřev, Dudek.