Mladší žáci pokračovali v sérii výher, tentokrát loupili na ledě Pirátů, kterým dali 10 branek, aniž by sami inkasovali. „Dobrou obranou jsme brankářce Konečné pomohli k nule. Po týdnu jsme podali opět skvělý výkon. Jeden z nejlepších v sezóně. Šancí jsme měli na mnohem více gólů," usmíval se trenér Petr Mašek. Střelecky se tradičně dařilo Elišce Nerglové, tentokrát skórovala čtyřikrát.

Jejich o rok starší kamarádi se ukázali v dobrém světle v Sokolově. Sice se jim zprvu nedařilo, nakonec ale vyválčili remízu 4:4. „Ještě na konci druhé třetiny jsme prohrávali 0:3. Podařilo se nám snížit gólem do kabiny a pak tým ukázal charakter. Ve třetí třetině jsme velkým nástupem utkání otočili na 4:3, bohužel brzy přišlo vyrovnání. Poté jsme měli několik velkých šancí. Ty jsme ale neproměnili. Tým musíme pochválit za veliké úsilí otočit zápas i za týmový výkon," dal palec nahoru kouč Ondřej Klement.

Palec dole měli naopak trenéři starších žáků. Áčko doma padlo 2:5 s Ústím nad Labem a béčko na ledě Slovanu dostalo 11 gólů.

Těžkou úlohu měli na domácích turnajích Huskies Cup třeťáci a čtvrťáci. Oběma týmům totiž chyběla řada opor. Ročníky 2015 se střetly se Spartou a Chomutovem a nakonec braly třetí místo. Ročníky 2014 měly za soupeře Letňany a Ústí nad Labem, po skončení turnaje se jim na krku houpaly stříbrné medaile.