V jednom ze sklepů panelového domu se stihl zloděj vloupat celkem do 7 kójí, kde odcizil 5 jízdních kol, snowboard a nákupní tašku.

"Některé z odcizených věcí si poschovával zloděj různě po domě, jiné si odnesl ihned po krádeži. Například snowboard a další tři vypátraná jízdní kola byly nalezeny v jeho „skrýších“ a vráceny zpět majitelům," uvedla mluvčí teplické policie Ilona Gazdošová.

V jiném panelovém domě se mu zalíbilo v kójích uložené nářadí všeho druhu a jeho část opět přenesl a uschoval do sklepa vedlejšího domu. Posledním jeho kouskem bylo odcizení fotopasti, která byla umístěna také ve sklepení jednoho z domů.

Před výkopem panoval na hřišti ještě klid. Uprostřed hlavní sudí Karel Chrž, po jeho levici asistent Přemysl Kosejk.
Derby? Zlomená noha i praporek, nadávky, šílená bitka. Chyběl jen přelet Marťanů

"Celkem svým jednáním způsobil škodu několik desítek tisíc korun. Provedeným šetřením a zajištěním několika stop na místech činu se podařilo podezřelého ztotožnit. Je jím 29letý muž z malé obce na Teplicku. Tomu bylo následně sděleno podezření hned ze tří přečinů a to krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci," zmínila Gazdošová. O trestu pro zlodějen bude rozhodovat soud.

Nepřehlédněte: Teplická policie prověřila zbořenou zeď u hřbitova. Zavalení aut odložila

Zdroj: Deník/Petr Málek