Zadržený 35letý muž způsobil škodou téměř 60 tisíc korun. Přistižen byl přímo na místě činu, po vloupání do prodejny tabáku. To vyrušilo místní obyvatelku, která přivolala policii.

"K vloupání do prodejny tabáku došlo v teplické části Trnovany. Ženu ze sousedního domu vzbudily nad ránem podivné rány a proto přivolala na místo policisty. Ti po příjezdu uviděli rozbité sklo u vchodových dveří do prodejny a nepořádek uvnitř. Byl tam také strůjce celého vloupání," uvedla mluvčí teplické policie Ilona Gazdošová.

MHD v Teplicích. Ilustrační foto
Středeční zpráva z televize vyvolala v Teplicích zmatek, MHD zatím ještě zdarma

Po zadržení při výpovědi na policii popsal, jak se dostal dovnitř. "Rozbil kamenem skleněnou výplň, vlezl dovnitř a začal si lup nosit z prodejny za roh domu. Takto si odnesl různé cigaretové výrobky, mobilní telefon a několik uložených balíků od zásilkové služby. Když se do prodejny vrátil pro další zboží, byl již zadržen přivolanými policisty," sdělila mluvčí policie.

Celkem svým jednáním napáchal škodu za téměř 60 tisíc korun. Po zadokumentování celého případu bylo 35letému Tepličanovi sděleno podezření z krádeže vloupáním.

A tohle jste už viděli?

Zdroj: Zdroj: Město Teplice

Více: Primářka z nemocnice Marta Vachová převzala Cenu města Teplice