ČTVRTEK 20.8.

Informační a turistické centrum Osek
AFTER TIME
Výstava obrazů Vladimíra Muzičky a soch Miroslava Mráčka, která probíhá v galerii ITC v areálu oseckého kláštera za podpory Města Osek.

Regionální muzeum Teplice
PŘÍBĚHY KNĚHOZNAČEK JOSEFA VÁCHALA
Souborné výstavy i publikace věnované Josefu Váchalovi prezentovaly jeho užitou grafiku (exlibris) především jako doplňující součást díla, i když představuje celek zcela organicky propojený.

Muzeum města Duchcova
VŠICHNI JSOU UŽ V MEXIKU
Výstava fotografií a loutek Františka Watzla a Karla Vostárka.

Městské informační centrum Duchcov
15 LET S CASANOVOU
Výstava ke Casanovským slavnostem ve výstavním prostoru Městského informačního centra Duchcov, Masarykova 71/7.

Galerie Pod Věží v Bílině
Otevírací doba: PO – ČT: 7.00 – 17.00 hodin
PÁ: 7.00 – 15.00 hodin
SO: 9.00 – 12.00 hodin
ZDEŇKA MALÁ – OBRAZY
od 2. července do 25. srpna
Prodejní výstava abstraktních obrazů ústecké výtvarnice Zdeňky Malé.
Vstupné dobrovolné

Výstavní síň u kostela v Bílině
Otevírací doba: PO – NE: 10.00 – 16.00 hodin
VÝSTAVA VELKOFORMÁTOVÝCH FOTOGRAFIÍ Z ČÍNY
od 1. července do 25. srpna
Výstava velkoformátových fotografií nejen přírodních krás z Číny.


Městské informační centrum Duchcov
ULICEMI DUCHCOVA
Výstava kreseb a pastelů Milana Kreitzera.

20 . - 26 . 8 . Kino Květen Teplice


VZHŮRU DO OBLAK
čas: 17:30 , cena: 85,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 6.8.

VZHŮRU DO OBLAK Up Vzhůru do oblak je příběh o 78letém prodejci balónků , který si splní celoživotní sen , když na svůj domek přiváže tisíce balónků a odletí s ním do divočiny Jižní Ameriky. Až příliš pozdě ale zjistí, že se k němu potají připojil i původce jeho nejhorších nočních můr: nadšený osmiletý průzkumník divočiny jménem Russell. Jejich společná pouť do ztraceného světa, v němž se setkávají s všemožnými zvláštními, exotickými a překvapivými postavami, je plná humoru, emocí a obrovsky nápaditých příhod. V českém znění uslyšíte Vladimíra Brabce, Martina Suchardu, Johanu Krtičkovou, Pavla Lišku nebo Jana Skopečka ad. USA - dabing - 100 min.


20 . - 23 . 8 . Kino Květen Teplice


HANNAH MONTANA
čas: 20:00 , cena: 85,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka:

HANNAH MONTANA Walt Disney Pictures přinášejí v celovečerním filmu na plátno televizní fenomén ze stanice Disney Channel. Miley Stewart (Miley Cyrus) se snaží stíhat školu, přátele a ještě svou tajnou identitu, popovou hvězdu. Když stoupající popularita Hannah Montany hrozí tím, že ovládne celý její život, je ochotna to podstoupit. Její otec (Billy Ray Cyrus) ji proto odveze domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala skutečný život, čímž spustí dobrodružství plné takové dávky legrace, smíchu a romantiky, že si to ani Hannah Montana nedokázala představit. Rodinný muzikál. USA - dabing - 102 min.


20 . - 23 . 8 . Kino Květen Teplice


ADMIRAL
čas: 22:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 6.8.

ADMIRAL Alexandr Vasiljevič Kolchak (Kostantin Khabenskiy) je pravý hrdina svého národa, milovaný manžel a otec, který má jenom jednu slabost - okolím tiše tolerovanou zálibu v krásných ženách. Když potká ženu svého nejlepšího přítele Annu Timirevu (Elizaveta Boyarskaya), revoluce v krajině se setká s revolucí v jeho srdci. Na pozadí I. světové války se Alexandr a Anna snaží překonat nepřízeň osudu, ale zpřetrhat jeho okovy nebude snadné. Válečné drama. Rusko - titulky - 123 min.

Program Kina Krupka
Začátky představení: 17:30 a 20:00 hod.
20. čtvrtek TERMINATOR: SALVATION
21. pátek Pokračování úspěšné sci-fi série nás zavede do roku 2018, kde hrstka přeživších lidí bojuje proti Skynetu a jeho robotům.
Mládeži přístupný, 115 min., 70 Kč.

Šanovská mušle Teplice
15:30 MOSTEČANKA
Dechová hudba z Mostu.


Kino Lípa Duchcov
19:00 KRVAVÉ POBŘEŽÍ
Ve třetím století stála království Wu a Xu ve válce proti vojevůdci Cao Cao, který se snažil sjednotit Čínu. Království Wu i Xu ovšem nedosahovala takového počtu vojáků jako jejich protivník Cao Cao, proto uzavřela dohodu a spojila se proti němu. Ani to jim ovšem nestačilo aby se alespoň rovnala vřavám protivníkovy armády. Můžeme se těšit na bitvy jak na moři tak na souši.


Club Božák Teplice
20.8 HARDCORE POINT
DAY AFTER DEATH /heavymetal/hardcore/KrupkaCrew/CZ | MENACE INFECT /Metall-Core/Krupka/CZ | EMBRANCE DESTRUCTION /Hardcore / Trash/Holandsko |
Čtvrteční řežba, tentokrát těžký kalibry tak ara !