Jedenáctiletá Bára Kubešová se v soutěži, které se zúčastnily stovky dětí z České i Slovenské republiky, probojovala v pražském konkurzu mezi deset finalistů a zvítězila prostřednictvím svého živého vystoupení ve Velkém finále soutěže před celebritami v naplněném Paláci Lucerna v Praze.

Bára Kubešová nadchla publikum především svou interpretací písně Rockstar. Vítězkou ji zvolila odborná porota složená z nejvlivnějších představitelů hudebního průmyslu, včetně Kateřiny Brzobohaté (zpěvačka skupiny Holki), Markéty Jakšlové (zpěvačka skupiny Verona) Petra Fidera (hudební producent) a Vladimíra Kočandrleho (výkonný ředitel, EMI).

Na Velkém finále ve slavném Paláci Lucerna v Praze vystoupil před naplněným sálem David Deyl, který v letošním roce zazářil v kategorii Objev roku populární ankety Český slavík. Velký úspěch sklidily také skupiny 5angels a Chimera.

Bára Kubešová bude nyní moci nahrát svou vlastní demo nahrávku v profesionálním nahrávacím studiu a získává se všemi náklady hrazený výlet do Londýna, kde se 14. prosince 2009 zúčastní koncertu Miley Cyrus, hvězdy televizního seriálu Hannah Montana.

Vítězka soutěže „Staň se hvězdou kanálu Disney Channel“ Bára Kubešová ke svému úspěchu sdělila: „Nemohu tomu uvěřit, že právě já jsem zvítězila mezi stovkami dětí z České a Slovenské republiky a jsem jednou z hvězd Disney Channel. Zpívat před tisíci lidmi v naplněném sála s našimi předními hvězdami jako je David Deyl a 5angels je vzrušující. Nemohu se dočkat, až připravím svou vlastní demo nahrávku a uvidím Miley na koncertě. Užila jsme si každou minutu a prožívám neuvěřitelné štěstí.“ (red)