A díky Teplickému deníku můžete vyhrát dvě VIP vstupenky v hodnotě 2 200 korun zadarmo. Ty ani nejsou běžně v prodeji!

Fantastická atmosféra. To je hlavní deviza rodinného představení, které se po dvou letech vrací na ledové plochy. Na řádkách novin se nedá popsat dostatečně, koukněte ale na video níže.

Jak podotýkají tvůrci, nejde o ledovou revue, kde jde pouze o tanec či akrobacii, ale o klasickou pohádku v podání divadelním, hudebním i tanečním. Část děje sehrávají herci mezi kulisami na ledě jako v klasickém divadle, další pasáže představují v tanečních kreacích krasobruslaři.

O kvalitě představení vám snad trochu napoví jména účinkujících. Hlavní roli Popelky nazpívala a namluvila Lucie Bílá, prince Ondřej Ruml. Na ledě je představují špičkoví ruští krasobruslaři Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin. V různých rolích tu hrají například Jiří Korn, Martin Dejdar, Josef Vojtek, Dana Morávková, Leona Machálková, Sabina Laurinová či Vlastimil Harapes.

V představení účinkuje 54 umělců, herců, zpěváků, krasobruslařů a tanečníků. Na ledě se také představí mezinárodní krasobruslařský sbor, složený z profesionálů ze sedmi evropských zemí.

Výpravná dvouhodinová show objížděla české arény ve velkých městech před několika lety a měla obrovský úspěch. „Jedním slovem NÁDHERA!! Celou dobu jsme vydrželi v němém úžasu a sledovali výpravnou krásnou romantickou pohádku," píše na serveru musicalnet.cz Markéta z Liberce.

Teď se Popelka na ledě chystá na světové turné, které odstartuje v prosinci 2013 v ukrajinském Kyjevě. Čeští diváci ji předtím uvidí pouze dvakrát  - v Karlových Varech (27.11.) a ve třech představeních Chomutově (30.11. a 1.12. 2013).

Právě na představení do Chomutova můžete díky nám zdarma. Stačí vystřihnout a do redakce poslat nebo přinést vyplněný kupon, který najdete na straně 3 dnešního (čtvrtečního) vydání Teplického deníku. Z nich vylosujeme dva výherce, každý získá dvojici exkluzivních lístků!

Kupte si Teplický deník a můžete na Popelku na ledě zadarmo!