Každou vteřinou i její anglickou verzi Anymore a další hity jsou na prvním cédéčku nazvaném Better Way, jež vydala RGM Entertainment vloni na podzim. Better Way vznikla celá v produkci Fabia Trentiniho a Fate Magazine by se rádi svěřili do stejných „rukou“ i pro desku příští, pro kterou už mají – z valné části – další hity přichystané.

V současné době však útočí se svým druhým singlem Barevná, ke které by rádi natočili i videoklip. Fate Magazine neboli David – zpěv, piano, kytara, Martin – kytara, doprovodný zpěv, programování, Richard – baskytara, doprovodný zpěv, Radovan – kytara, doprovodný zpěv, Láďa – bicí se pilně připravují na jarní a letní koncertování.

A jak zpěvák David Adámek říká: „Těšíme se na všechny koncerty, máme za sebou premiéru na Moravě (7.3. Moravské Budějovice, Club Pogo) a byl to skvělej koncert s výbornou atmosférou a nábojem. Já se osobně moc těším na festival do Kunčic, protože jsem několik let bydlel ve Vrchlabí a tenhle festival je pro mě kultovní, takže se vrátím tam, kde moje srdce bude doma a dokonce na pódiu!“

Pro více informací, které jsou pravidleně aktualizované, a kde můžete chatovat i se členy kapely Fate Magazine naleznete na web stránkách www.fatemagazine.eu a také na www.rgm.cz.

Na domácí scéně se kapela představí 17. 4. v Městských sálech v Teplicích, kde hostem bude kapela Mandrage, 1. května zahraje na Slavnostech města v Bílině a

30. května v rámci zahájení Lázeňské sezony na Teplické scéně v Teplicích.