Pilotní skladba „Každou vteřinou“ si během necelého měsíce vydobyla místo na předních pozicích hudebních žebříčků. Videoklip už se také hraje ve vybraných hudebních pořadech. A to je teprve začátek…

Na svém prvním albu Better Way pracovali tvrdě mnoho měsíců. Nahrávali ve studiích v zahraničí, investovali do kapely vlastní finance, hodně práce a času. Na desce je patnáct skladeb v češtině i v angličtině. Téměř všechny nahrávky vznikaly pod dohledem producenta Fabia Trentiniho(Guano Apes či Donots), který se mimochodem na „mikulášskou a osudovou událost“ také chystá.

Doslova Každou vteřinu už si může pětice muzikantů odpočítávat čas, kdy jejich „prvorozence“ pokřtí. Místo i kmotra budou mít důstojné – křtít se bude v pražském Rock Café v pátek 5. prosince a kmotrovské role se ujme Matěj Ruppert. Účast přislíbilo mnoho známých osobností – včetně zmiňovaného Fabia Trentiniho či fotografa Adolfa Zíky. Bude i mnoho dalších překvapení, možná i mikulášská nadílka.

Fate Magazine jsou Dave – zpěv, piano, kytara, Marty – kytara, doprovodný zpěv, programování, Ritchie – baskytara, doprovodný zpěv, Tailor – kytara, doprovodný zpěv, Lenny – bicí. (tur)