V případě nepříznivého počasí se na základě rozhodnutí pořadatele program přesune do Krušnohorského divadla.

Přístup pro diváky je přes Ptačí schody nebo kolem románského křídla ze Zámecké zahrady.

Na co z programu se návštěvníci mohou těšit? V pátek od 10 hodin to bude Branka zamčená na knoflík Divadla rozmanitostí Most.

Od 15 hodin je na programu Jane Martin: Známky života. Hraje DS The spis – Teplice Čekají vás monology “Thespidových žen“ o zanechaných stopách životních osudů, pocitů a postojů.

V 17 hodin se představí Tomáš Klus, nová hvězda na písničkářském nebi. Citlivý a přirozený interpret, který skvěle komunikuje s publikem. Jeho skladby zazněly ve filmu Anglické jahody, singl „Navěky“ s Anetou Langerovou se umístil v první desítce nejhranějších skladeb oficiální rádiové hitparády a videoklip bodoval ve všech televizních hitparádách. V roce 2008 byl nominován na Českého slavíka v kategorii Objev roku a ve stejné kategorii na ceny TV Óčko.

Od 19.30 hodin začíná show oblíbeného komika Tomáše Matonohy.

V sobotu 5. září potěší děti v 10 hodin Princezna Konvalinka, se kterou přijede Divadlo Pohádka Praha.

Od 15 hodin vás čeká Jiří Nosek: Big beat Othello. Hraje DS Matějka & spol. – Teplice. Hraje se podle not Williama Shakespeara o vášni žárlivosti. „Je ten černoch hrdý muž nebo naivní zuřivec podléhající pocitům méněcennosti? Je dobro nevyhnutelně bezbranné vůči zlu?“ Ptá se Jiří Nosek a DS Matějka & spol. se marně pokouší odpovědět.

V 17 hodin začíná duo Miroslav Wanek + Pavel Fajt. Wankovo autorské čtení v kulisách excelentního Fajtova bubnování. Parafráze na K. H. Máchu.

Od 19.30 hodin začíná hodně smíchu a pár slz aneb Co život dal a vzal. Hraje Tereza Kostková a Carmen Mayerová. Předlohou poutavého představení jsou vzpomínky Blanche, dlouholeté přítelkyně spisovatelky Betty McDonaldové. Schopnost vidět všechny události z lepší stránky a radovat se z maličkostí vyplyne ze svěžího dialogu bezstarostného mládí a moudré zralosti.

V neděli v 10 bude na programu pohádkový příběh s nádechem historických skutečností určený pro předškoláky Krásy a kouzla staré Prahy.

Od 15 hodin pak divadelní představení Žena v trysku století. Od 17 hodin se můžete těšit na koncert zpívajícího právníka Ivo Jahelky a od 19.30 na Evropu v podání Intimního Divadla Dáši Bláhové.