Zajímají vás nové české filmy, máte rádi herce Petra Štěpánka, Tomáše Kluse, Zlatu Adamovskou, Ondřeje Vetchého, Jaroslava Plesla, Martina Stránského a Kristýnu Leichtovou? A přijde vám až neskutečné, že ti všichni se spolu sešli v jednom filmu? Pak přestaňte být nedůvěřiví a přijďte se na ten snímek ve středu 1. října od 17.30 do teplického kina Květen podívat. Jmenuje se INTIMITY a natočil ho český režisér Ivo Macharáček.

Nový romantickým film je složený ze sedmi příběhů o lásce, které se vzájemně prolínají. „Zamilované páry nám nechávají nahlédnout do svého intimního soukromí, teenageři prožívají první romantickou lásku, sebedestrukční bohém se tu střetává s věřící čistou bytostí," popisuje režisér Macharáček.

A dál? Nevěrný manžel se musí osudově rozhodnout, sebestřední senioři s neúspěšnou minulostí se společně pokusí o lepší budoucnost, lenivý cynik se nečekaně zamiluje a láska nabourá i svět placené privátní prostituce. Všechny příběhy dospějí k řešení, které může přinést pozitivní naději do budoucnosti.

„Je to jeden příběh lásky na pozadí času vyměřeného pro jeden lidský život," dodává režisér Macharáček. Při slavnostní předpremiéře v kině Květen bude přítomen on, ale také herci Zlata Adamovská a Martin Stránský. Toho ovšem můžete vidět tentýž den od 19.00 v Krušnohorském divadle v jedné z hlavních rolí ve hře Králova řeč," zve Zdena Sixtová z DK Teplice.