„Začínáme v 18.00 dernisáží výstavy koláží (foto), frotáží i textáží nazvané V industriální zóně," na dnes zve Linhart. „Básník a výtvarný autodidakt Fridrich se poprvé představil Teplicím průřezem svých prací na papíře za posledních pět let," dodala Vlasta Tichá z teplického regionálního muzea.

„V 19.00 začne v Zahradním domě v Teplicích pásmo autorských čtení, performancí a einmaneinskesselbuntů. Vystoupí Josef Straka, Radek Fridrich, J. H. Kalif, Jakub Kujan, hoši z Kuních frků a kdokoli, kdo chce. No limit, šéfiku," připomíná Linhart. „Mou první letošní knihu Horrory roků vydalo nakladatelství Milana Hodka. Neseženeme-li hudebníky či přijdou jako posledně jen tak lážo plážo, zahraji na svůj nově objevený hudební nástroj emosušič ze sušáku na prádlo a dvou lžiček," vymlouvá se Linhart.

Na neděli od 16.00 teplické muzeum chystá dernisáž výstavy Julius Payer na vyhlídce na Letné a v Jízdárně zámku. „Na Letné v 16.16 vypustíme balón štěstí s novoročním přáním pro Payera. A sestoupíme do údolí a naposledy se s nejslavnějším rodákem Teplic v Jízdárně teplického zámku rozloučíme," dodala Vlasta Tichá. (red)