V návštěvnosti tak překonal nedávné vystoupení americké zpěvačky Madonny .Nadšení fanoušci přivítali své oblíbence v čele se zpěvákem Josefem Vojtkem bouřlivým potleskem a křikem. Kapela se odvděčila ve velkém stylu zahajovacím ohňostrojem a jako první píseň byli Porcelánový prasata. Pak se roztočil stroj v přesunu času a následovaly skladby, které připomněly dvacetiletou kariéru teplické skupiny, jako Starej bar, Láďa, Bruce Willis, Má ji motorovou, Děvky ty to znaj nebo Na sever. Skladbu Bára věnoval Pepa Vojtek své dceři Valentýně, která byla mezi hosty.

Píseň Šaman označil za svou srdíčkovou a i tak s velkým nadšení ji zazpíval. Velké překvapení bylo i pozvání hostů dvou violoncellistek na píseň Ďábel a syn, píseň Číňani si zazpívali také hosté i v kostýmu pravých číňanů. Kabáti si zahráli také v akustickém stylu skladbu Krtci. Při písni Go satane go nechybělo červené osvětlení jako v pekle a opět velké plameny i na osvětlovacích rampách na celém areálu. Skladba Colorado rozezpívala dav, jen frontmen Pepa si neodpustil připomenout, že právě tuto skladbu muzikanti neradi hrají a řekl, že při zkouškách padali návrhy, že na playlistu nebude, leč právě pro svou oblíbenost nakonec zazněla.Při celé produkci byla na podiu videoprojekce s dosud natočenými klipy a obrazový doprovod a dvě velká plátna. Asi největší ohlas měly písně Colorado a Žízeň, které stejně jako ostatní skladby doprovázely bohaté světelné efekty. Při poslední písni Moderní děvče většina diváků skákala, nadšeně tleskala, pískala a křičela. Megakoncert byl zakončen ohňostrojem přesně ve 22 hodin, i na takové hvězdy jako jsou právě Kabáti platí tzv, policejní hodina, prodloužení hraní by stálo další milion. Na dodržení nočního klidu dohlíželi příslušné orgány. Právě sobotním koncertem pod širým nebem Kabáti oslavili dvě desítky let hraní ve stejné sestavě. Bylo to rovněž jejich jediné letošní vystoupení a příští rok se chystají na velké haly.

Přes neskutečný počet fanoušků bylo dobře vidět právě díky velkým plátnům. I ten kdo se nedostal za brány měl možnost sledovat dění i volném prostranství před areálem, takové přírodní kino bylo dobrým tahem manažeringu.
Jediné co se snad dá vytknout je kolaps s pražskou dopravou, nastoupit do tramvají bylo nad lidské síly. Davy lidí čekající na zastávkách ve směru na Vypich jen nešťastně a beznadějně koukali na přeplněné tramvaje.I řidiči měli velký problém zastavit a kdo nepřijel po ránu neměl šanci poblíž koncertu zastavit. Záchytné parkoviště byli dostačující, ale dost aut stálo až několik kilometrů směrem k Ruzyni a na Bílé Hoře. Po ukončení koncertu trvalo až 30 minut než se dal opustit areál, vše sledoval a monitoroval vzhůry vrtulník. Odjezd Z Prahy byl také trochu komplikovaný, ale docela bez kolizí ovšem ten kdo se raději vyhnul středu města.

"Koncert byl úžasný a super, nevím, co bych k tomu více řekla. Bylo to prostě úchvatný," pochvalovala si vystoupení jedna z návštěvnic. "Líbilo se mi úplně všechno. Nejvíce asi píseň Pohoda a Bára," dodala další. "Byl to nejlepší koncert, na jakém jsem kdy byl. Nemůžu ani mluvit, jak jsem ochraptěl při zpívání," poznamenal mladík. Postěžoval si snad jen na to, že z tribun pro sedící diváky nebylo dobře vidět na pódium a na projekci.