KINA

KVĚTEN Teplice
20.2. od 17.30
ASTERIX A OLYMPIJSKÉ HRY
Jednoho dne při lovu kňourů přijdou Asterix a Obelix náhodou na římské cvičiště, kde se atlet Gluteus Maximus (t.j. hýžďový sval) připravuje na olympijské hry. Díky kouzelnému nápoji ho oba Galové porazí ve všech disciplínách a zničí mu tak veškerou sebedůvěru. Po návratu do své vesničky se rozhodnou, že vyhrát olympiádu by nemusel být zrovna špatný nápad. Vydají se do Říma, kde je přes překvapení Řeků a vztek Římanů zapíší do startovní listiny jako atlety. A pak se naši přátelé dozvědí, že kouzelný nápoj je na hrách zakázaný…
Francie – dabing – 117 min
vstupné: 65 Kč
20.2. od 20.00
FILMOVÝ KLUB
MÍR S TULENI
Film o soužití moderního člověka s přírodou. Snímek je tak trochu bajka složená z osudů dvou zvířat. Prvním je příběh lachtana Gastona, který se při povodních v roce 2002 vydal z pražské ZOO na cestu do moře. Druhým je příběh tuleně Odyssea, jehož v 50. letech chytili na Sardinii dva milánští novináři a vypustili ho do kašny Di Trevi v Římě jen proto, aby se proslavili.
ČR – 100 min
DIGITÁLNÍ KINO Bílina
20.2 od 18.00
POSLEDNÍ VLAK
Berlín 1943. Řešení židovské otázky nabývá svých konečných obludných rozměrů a nacisté se rozhodnou odvézt zbývající židovské obyvatelstvo z Berlína. Zbývá 70 tisíc lidí…
Hrají: J. Kukura. V. Kotek, N. Divíšková a další.
120 min, do 12 let nevhodné
LÍPA Duchcov
20–21.2. od 17.30 a 20.00
PROBUZENÍ TMY
USA fantasy film. Jen on se může postavit temnotě, aby zachránil svět.
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Teplice
20.2. od 17.00
FILIPÍNY + MEXIKO
přednáška Ing. K. Stupka

OSTATNÍ


Krušnohorské divadlo Teplice:
čtvrtek 21. února od 19.00
BALET CASANOVA
je z důvodu nemoci Vlastimila Harapese přeložen na 13. května. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Krušnohorské divadlo Teplice
neděle 24. února od 10.30
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Mladá scéna Ústí nad Labem. Pohádka podle K. J. Erbena. Příběh je obohacen o humornou konverzaci a písničky tří pohádkových postav.

PLESY

Krušnohorské divadlo Teplice:
pátek 22. února od 20.00
V. REPREZENTAČNÍ PLES
STATUTÁRNÍHO MĚSTA TEPLICE
Hrát budou Big Band Felixe Slováčka, skupiny Golf a Komplett, cimbálová muzika Studánka. Hostem večera jsou Leona Machálková a Kamil Střihavka. O předtančení se postará Václav Vydra a Petra Kostovčíková. Vystoupí iluzionista Pavel Merit. Moderátor večera: Michal Jančařík. Výtěžek ze vstupného bude věnován OS Senior Teplice.