ÚTERÝ 24.3.

Kino Květen Teplice

BATHORY
čas: 15:00 , cena: 75,- senioři 35,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 10.3.

Biograf nejen pro seniory BATHORY Nový historický velkofilm režiséra Juraje Jakubiska. Ústřední postavou je je Erzsébet Báthory, u nás známá jako Alžběta Bathory. Kým ve skutečnosti byla? Krutou nemilosrdnou vladařkou, či zranitelnou osamělou vdovou, jejíž krutost nepřesáhla zvyky doby? Nebo obojím? V hl. roli uvidíme britskou herečku Annu Friel. Dále hrají Vincent Regan, Hans Matheson, Karel Roden, Franco Nero, Deana Jakubisková-Horváthová, Bolek Polívka, Marek Vašut, Jiří Mádl, Lucie Vondráčková a mnozí další. Slovensko/Česko/Maďarsko/Ukrajina - 140 min.


LÍBÁŠ JAKO BŮH
čas: 17:30 , cena: 85,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 9.3.

Nová komedie režisérky Marie Poledňákové. Hlavní hrdinkou filmu je středoškolská profesorka, která řeší prekérní situace v práci i doma, kde žije s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem. Její život dále oživují ovdovělá sestra, syn i zamilovaná babička, ale zejména vztah s lékařem záchranné služby. Hrají: Hrají: Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Jaroslava Adamová, Martha Issová ad. ČR - 115 min.


20:00 PODIVUHODNÝ PŘÍPAD BENJAMINA BUTTONA
Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval do třicátnice Daisy. Hlavní hrdina však místo stárnutí začíná mládnout, což se mu nejdřív líbí, ale postupem času obrátí. Protože prožívat svůj život v opačném směru a mládnout vedle své pozvolna stárnoucí lásky, to není úplně normální.


Regionální muzeum Teplice


12:00 Zámecká jízdárna 28.2. – 30.5.
Výstava historických kočárků
Výstava Vás přenese do kouzelného světa kočárků, dětí, panenek, nadýchaných peřinek a povijanů. Doby dávno minulé na Vás dýchnou díky ukázkám dobových oděvů a doplňků i množstvím unikátních dobových fotografií. K vidění bude více než šest desítek historických kočárků dvojího typu – jednak klasické dětské kočárky, jednak tzv. loutkové, určené pro panenky. K jejich výrobě se používalo množství nejrůznějších materiálů, např. vrbové proutí, španělský rákos, dřevo, koženka i papírové provázky .


Městské informační centrum Duchcov


KOUZLO OKAMŽIKU ANEB PUTOVÁNÍ PŘÍRODOU
Výstava fotografií přírody od Miloslavy Rýznarové, která probíhá ve výstavním prostoru informačního centra.

Výstavní síň designu FUD a ateliér design keramiky Dubí


ČINČERA V DUBÍ
Výstava Jana Činčery je přístupná út – čt od 10 do 17 hod., v po a pá od 10 do 15 hod.

Digitální kino Bílina


19:00 SAW IV
Série filmů SAW se stala kultovní už po druhém pokračování. S přibývajícími čísly přitahuje do kin víc a víc diváků, kteří jsou lační zjistit, jak hra pokračuje… V SAW IV. jsou Jigsaw i jeho učnice Amanda mrtví. Po vraždě detektiva Kerryho pomáhají vysloužilí agenti FBI detektivu Hoffmanovi rozluštit hádanku poslední Jigsawovy hry. Velitel zásahové jednotky Rigg se sám ocitne uvnitř smrtelné hry a má pouze hodinu a půl, aby se dostal přes vražedné pasti a zachránil svého přítele a sebe před děsivým koncem.
Divadlo M Duchcov
Úterý 24. března SBOROVNA / PREMIÉRA divadelní komedie. /
od 19.00 hodin DIVADLO PAVLA TRÁVNÍČKA PRAHA.
Vstupné 100,- Kč Hrají: Pavel Trávníček, Uršula Kluková,
Kateřina Kornová, Petra Jindrová, Hana Tunová, Monika
Fialková, Luboš Xaver Veselý.