STŘEDA 25.3.
________________________________________
25 . 3 . Krušnohorské divadlo Teplice

TŘI POHÁDKY SVĚTLA A TMY
čas: 10:00 , cena: 40,- Kč, přístupnost: MP , sál: VS , poznámka:

Tomáš Kraucher TŘI POHÁDKY SVĚTLA A TMY Divadlo POHÁDKA Praha Představení pro nejmenší diváky využívá magických prvků černého divadla. Zbylé vstupenky k prodeji od 25.3.
________________________________________
25 . 3 . Krušnohorské divadlo Teplice

ONDŘEJ HAVELKA a MELODY MAKERS
čas: 19:00 , cena: 190,- 240,- 290,- Kč, přístupnost: MP , sál: VS , poznámka: Předpl. sk. E1 Sleva: Senior pas

ONDŘEJ HAVELKA a MELODY MAKERS Koncert zpěváka, herce a moderátora ONDŘEJE HAVELKY za doprovodu MELODY MAKERS. Opět zazní bluess, jazz a swing, hudba, která rozhýbala 20. století. Zbylé vstupenky k prodeji od 4. 3.
________________________________________
25 . 3 . Kino Květen Teplice

SEDM SAMURAJŮ
čas: 20:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 11.3.

FILMOVÝ KLUB PROJEKT 100 - 2009 SEDM SAMURAJŮ Šičinin no samurai Film pojednává o skupince kdysi vznešených bojovníků, kteří se z nedostatku lepších příležitosti ujmou obrany chudičké vesnice sužované loupeživými nájezdníky. Japonsko - 1954 - titulky - 207 min.

Regionální muzeum Teplice
12:00 Zámecká jízdárna 28.2. – 30.5.
Výstava historických kočárků
Výstava Vás přenese do kouzelného světa kočárků, dětí, panenek, nadýchaných peřinek a povijanů. Doby dávno minulé na Vás dýchnou díky ukázkám dobových oděvů a doplňků i množstvím unikátních dobových fotografií. K vidění bude více než šest desítek historických kočárků dvojího typu – jednak klasické dětské kočárky, jednak tzv. loutkové, určené pro panenky. K jejich výrobě se používalo množství nejrůznějších materiálů, např. vrbové proutí, španělský rákos, dřevo, koženka i papírové provázky .


Městské informační centrum Duchcov
KOUZLO OKAMŽIKU ANEB PUTOVÁNÍ PŘÍRODOU
Výstava fotografií přírody od Miloslavy Rýznarové, která probíhá ve výstavním prostoru informačního centra.

Výstavní síň designu FUD a ateliér design keramiky Dubí
ČINČERA V DUBÍ
Výstava Jana Činčery je přístupná út – čt od 10 do 17 hod., v po a pá od 10 do 15 hod.


Kino Lípa Duchcov
!!! Změna programu (místo filmu Labyrint) !!!
25.-26.3. -st a čt- „3.10. VLAK do YUMY“
USA western
(Bezcitný pistolník se svou bandou zločinců a vrahů přepadnou poštovní dostavník. Bez milosti postřílí všechny členy doprovodu. Jenže každý jednou udělá chybu…)
Přístupný od 15 let
České titulky, vstupné 60 Kč
Od 17:30 a 20:00 hodin

Dům dětí a mládeže Teplice

17:00 KLUB CESTOVATELŮ DDM
Přednášky s diapozitivy jsou určeny dospělým a starší mládeži.
Kino Květen Teplice
LÍBÁŠ JAKO BŮH
čas: 17:30 , cena: 85,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 9.3.

LÍBÁŠ JAKO BŮH Nová komedie režisérky Marie Poledňákové. Hlavní hrdinkou filmu je středoškolská profesorka, která řeší prekérní situace v práci i doma, kde žije s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem. Její život dále oživují ovdovělá sestra, syn i zamilovaná babička, ale zejména vztah s lékařem záchranné služby. Hrají: Hrají: Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Jaroslava Adamová, Martha Issová ad. ČR - 115 min.
Dům kultury Duchcov
9:00 DUCHCOVSKÝ SKŘIVÁNEK
Soutěž v recitaci MŠ a ZŠ. DDM Duchcov ve spolupráci s KC Duchcov

Městské divadlo Bílina
19:00 SHIRLEY VALENTINE One woman show Simony Stašové. Bravurní komedie o hledání vlastní identity je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu.
Režie: Zdeněk Kaloč
Hrají: Simona Stašová


Kino Hvězda Bílina
19:00 OCAS JEŠTĚRKY
Na začátku slyšíme věštbu. Cítíme, že budeme svědky osudu, který skončí špatně. Po rozchodu se ženou se Josefovi na chvíli zhroutí svět. Bytostně cítí, že bude muset od základu změnit způsob života, ale neví jak. To je chvíle pro Gabriela, člověka, který je vždy "po ruce" a svou existencí připomíná jednoho z těch nebarokních "andělů", kteří vnášejí neklid a napětí. Divák je vtažen do děje, snaží se dopátrat, odkud našemu hrdinovi hrozí nebezpečí a jak ho navzdory věštbě odvrátit. Zdá se, že to bude právě Gabriel, který svým konáním urychlí Josefův konec…
Realistický příběh mladého muže, velmi současná variace na pohádkový motiv z povídky Boženy Němcové "Anděl strážce".

Krušnohorské divadlo Teplice
10:00 TŘI POHÁDKY SVĚTLA A TMY
Představení pro nejmenší diváky využívá magických prvků černého divadla.

Krušnohorské divadlo Teplice
19:00 ONDŘEJ HAVELKA a MELODY MAKERS
Koncert zpěváka, herce a moderátora ONDŘEJE HAVELKY za doprovodu MELODY MAKERS. Opět zazní bluess, jazz a swing, hudba, která rozhýbala 20. století.

Kino Květen Teplice
20:00 Sedm samurajů
Rolník Rikichi vyslechne jak se vůdci banditů domlouvají, že s dalším přepadením jeho venice počkají do zběru úrody. Vyhladovění a vystrašení vesničané se rozhodnou, na radu zkušeného starého muže Gisaku, vyslat muže pro samuraje, kteří by byli ochotni chránit vesnici jen za stravu a nocleh. Není to jednoduchá úloha, ale jak Gisaku povídal:" Medvěd vychází z hory jen tehdy když je hladový, a proto je třeba najít hladové samuraje". A tak se Rikichi s dalšími muži vydává do města. Tam vidí, jak se samuraj Kambei pokusil vysvobodit unesené dítě z rukou únosců. Obleče se do šatů jako ubohý kněz, s jídlem v jedné ruce odvrátí únoscovu pozornost a dítě zachrání. Potom pokračuje ve své cestě. Přidává se k němu mladý samuraj Katsushiro a to jistě by chtěl udělat i bláznivý Kikuchiyo, původem rolník, který se vydává za samuraje. Ve městě se rolníci dohodnou s Kambeioem o ochraně vesnice. Ten se pokusí sehnat ještě nějaké samuraje, aby jich bylo alespoň sedm. Kambei sežene ještě pět samurajů a po cestě se k nim definitivně přidává i Kikuchiyo. Společně cvičí vesničany k ochraně před bandity.


Planetárium Teplice
19:00 ČLOVĚK NA MĚSÍCI