PÁTEK 27.3.
________________________________________
27 . 3 . Dům kultury Teplice

OD EZOPA PO TOPOLA
čas: 16:00 , cena: 40,- Kč, přístupnost: MP , sál: SK , poznámka:

OD EZOPA PO TOPOLA Přijďte s Hereckým studiem DK Teplice oslavit Mezinárodní den divadla. Odpoledne plné poezie, monologů, bajek a divadelních scének. Režie: Jaroslav Hunka Zbylé vstupenky k prodeji od 6. 3.
________________________________________
27 . - 28 . 3 . Kino Květen Teplice

MADAGASKAR 2: ÚTĚK DO AFRIKY
čas: 15:00 , cena: 75 Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka:

Lev Alex a jeho zvířecí přátelé – zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie - stále tvrdnou na Madagaskaru, ale chystají se co nejdříve zvednout kotvy a vrátit se zpátky do zoo v Central Parku v New Yorku. Samozřejmě ne všechno jde podle plánů a celá zvířecí parta skončí kdesi uprostřed africké divočiny. A tady všem zvířátkům začíná veliké dobrodružství. Animovaný rodinný film. V českém znění: Filip Blažek, Filip Švarc, Miroslava Pleštilová, Václav Vydra, Zbyšek Pantůček ad. USA - dabing - 90 min.
________________________________________
27 . - 28 . 3 . Kino Květen Teplice

DEN KDY SE ZASTAVILA ZEMĚ
čas: 22:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka:

DEN KDY SE ZASTAVILA ZEMĚ Snímek vypráví příběh mimozemšťana Klaatua, který jednoho dne přistane na Zemi. Hlásá příchod v míru a vyžaduje si setkání s představiteli všech států světa, před kterými hodlá přednést své poselství. Když se však dozví, že to je věc zhola neuskutečnitelná, opustí své dosavadní obydlí a vydá se do světa na vlastní pěst… USA - titulky - 100 min.

Regionální muzeum Teplice
12:00 Zámecká jízdárna 28.2. – 30.5.
Výstava historických kočárků
Výstava Vás přenese do kouzelného světa kočárků, dětí, panenek, nadýchaných peřinek a povijanů. Doby dávno minulé na Vás dýchnou díky ukázkám dobových oděvů a doplňků i množstvím unikátních dobových fotografií. K vidění bude více než šest desítek historických kočárků dvojího typu – jednak klasické dětské kočárky, jednak tzv. loutkové, určené pro panenky. K jejich výrobě se používalo množství nejrůznějších materiálů, např. vrbové proutí, španělský rákos, dřevo, koženka i papírové provázky .


Městské informační centrum Duchcov
KOUZLO OKAMŽIKU ANEB PUTOVÁNÍ PŘÍRODOU
Výstava fotografií přírody od Miloslavy Rýznarové, která probíhá ve výstavním prostoru informačního centra.

Výstavní síň designu FUD a ateliér design keramiky Dubí
ČINČERA V DUBÍ
Výstava Jana Činčery je přístupná út – čt od 10 do 17 hod., v po a pá od 10 do 15 hod.


Dům dětí a mládeže Bílina
15:00 KUCHAŘSKÁ SHOW
Na páteční odpoledne 27.března jsme pro všechny malé kuchaře přichystali soutěž ve vaření. Nad připravou jednoduchých pokrmů bude přihlížet odborná porota

Kino Hvězda Bílina
18:00 PEKLO S PRINCEZNOU
Co se stane, když má hodný král starosti a tvrdohlavá princezna Aneta si nechce vzít prince Jeronýma? Bude válka nebo svatba? Kdepak… Z pekla peklo, v pekle pomsta a na zemi pěkná mela… Hlavně spousta legrace! Plná falešných i pravých čertů, kteří umějí pěkně zkomplikovat život! Princezna Aneta se nechce vdávat - a už vůbec ne za nešikovného prince Jeronýma ze sousední země, kterému byla jako dítě zaslíbena výměnou za vojenskou ochranu království před výbojnými nájezdy. Král Leopold by rád dceru uchránil před nechtěným sňatkem, ale nemůže porušit královský slib.
Zrušení svatby by znamenalo válku s mocným vojevůdcem, králem Bedřichem. A tak Leopold vymyslí velkolepou lest: pošle sousedovi zprávu, že se o princeznu uchází sám Lucifer. Netuší ovšem, jakou lavinu nepředvídatelných okolností spustí, že vyvolá nejen hněv pekla, ale hlavně Muribany, žárlivé nevěsty samotného Lucifera

Městské divadlo
19:00 POKOJE S TCHÝNĚMI
Slovo režiséra… není se co divit, že vtipy na tchýně bují v každé době. Až snad v posledním desítiletí, kdy mnohé páry žijí jen tak „na psí knížku“, jich mírně ubylo. Stejně tímto manévrem tchýním neuniknou. Bývá všudypřítomná, umí na počkání řešit jakoukoliv životní situaci a hlavně přesně ví co se má a co nemá! Má zaručené a životem ověřené postupy, jak předělat k obrazu svému zetě nebo snachu. Ale, co se stane, když se sejdou v pokoji tchýně tři?! To ví autor komedie Jakub Kolár.

Režie: Svatopluk Vašut
Hrají: Anna Šteflová, Miroslava Wolframová, Eva Mráčková, Lucie Kittlová, Lucie Karlíková, Markéta Teršípová, Karel Jakoubě, Josef Ježek, Jiří Schamberger, Jan Veselý, Luděk Šíp, Pavel Kostelej, Lenka Strnadová

Jazz Club Teplice
20:00 RETRO BLUES
Za tímto názvem se skrývá Petr "Džetro" Ritzka, hráč na akustickou kytaru, resophonickou kytaru, zpěvák, skladatel a textař v jedné osobě.

Klub Božák Teplice
21:00 ORIKOULE
Hvězdy jsou Ti v Teplicích nakloněny a tak třikrát předem zatleskej týhle show - Orion a James Cole přicestujou s nejnovějším projektem Orikoule