Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KULTURNÍ SERVIS: KINA, DIVADLA, VÝSTAVY

Teplicko - Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

6.5.2015
SDÍLEJ:

Ovečka Shaun ve filmuFoto: Aardman Studios / STUDIOCANAL

PREMIERE CINEMAS TEPLICE

7.5. – 13.5.2015

Avangers: Age of Ultron
Každý den od 13:00, 15:00, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00, 21:50
Pátek – neděle od 10:00, 11:00, 12:00
Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Konečně doma
Každý den od 16:40
Pátek - neděle od 10:00, 12:40
Planeta Země je ovládnuta sebevědomými mimozemšťany Buvy, kteří hledají nový domov, a všichni lidé se museli vystěhovat. Jen jedna vynalézavá dívka Tipy se dokázala zachránit a seznámila se s vyhoštěným Buvem O. Dva uprchlíci při cestě zjišťují, že v sázce je mnohem více než mezigalaktické vztahy.

Je prostě báječná
Každý den od 17:00
Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané.

Rychle a zběsile 7
Každý den od 14:00, 18:40 – mimo středy 13.5.
Poté, co se do životů Dominica Toretta a Briana O'Connera vrátila jejich ztracená kamarádka Letty Ortiz a jejich jména byla očištěna, si mysleli, že můžou život plný divokých honiček konečně hodit za hlavu a v klidu si užívat normální život. Ale když se Dominic dozví z výhružného telefonátu Iana Shawa, že autonehoda jeho kamaráda Hana v Tokiu nebyla tak úplně nehoda, ale vražda a že i zbytek jeho "rodiny" je na řadě, je donucen se svojí partou a s vládním agentem Lukem Hobbsem vyrazit na další divoké dobrodružství a najít muže zodpovědného za jeho smrt dřív, než si on najde je.

Klub rváčů
Pouze ve středu 13.5. od 19:00
Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti.

Malý pán
Pouze v neděli 10.5. od 15:00
Malý Pán si žije spokojeně ve svém domečku v Duté hoře. Jeho poklidný život skončí ve chvíli, kdy se mu zdá sen o tajemném domě, ve kterém najde, co mu schází. Protože sám nemá pocit, že by mu něco scházelo, rozhodne se přijít té záhadě na kloub. Vydá se za Prázdnou hlavou, aby mu poradila, kde ten záhadný dům najde. Prázdná hlava však potřebuje napít jiskřivé vody z jezerního ostrova, bez ní mu nedokáže poradit. A tady začíná dlouhá cesta Malého Pána, která je místy zábavná, místy nebezpečná a strašidelná a hlavně zdánlivě nekonečná.

Ovečka Shaun ve filmu
Každý den od 14:40 – mimo neděli 10.5.
Pátek – neděle od 11:40
Shaun se rozhodne vyhlásit volný den a užít si nějakou zábavu. Den ale nakonec bude mnohem akčnější, než by čekal, když věci naberou nečekané obrátky. Kombinace farmáře, karavanu a velmi strmého kopce zavede všechny do velkoměsta a bude jen na Shaunovi a jeho stádu, aby se všichni dostali bezpečně zpátky na rodné pastviny.

Dejte mi pokoj
Každý den od 19:00
Michela Leprouxe, vášnivého milovníka hudby, potkalo nečekané štěstí. Na bleším trhu objevil vzácnou gramodesku – první album muzikanta Neila Youarta, které se jmenuje „Me, myself and I". A od té chvíle touží Michel po jediném: v naprostém tichu, klidu, samotě a domácí pohodě si vychutnat tento hudební klenot. Jenže, v tom okamžiku, kdy už pomalu zasouvá jehlu gramofonu do drážky této vzácné gramodesky, se celý svět a snad i všichni jeho obyvatelé proti němu spiknou.

Ex Machina
Každý den od 20:40
Caleb (Domhnall Gleeson) měl neuvěřitelnou kliku. Ve firemní soutěži vyhrál hlavní cenu, týdenní pobyt na horské chatě svého zaměstnavatele, geniálního vědce Nathana (Oscar Isaac). V okamžiku kdy uprostřed pustiny vyskočí z vrtulníku, který ho na místo dopravil, dojde mu, že na tenhle týden jen tak nezapomene.

KINA

Kino Květen Teplice

Rychle a zběsile 7
11.-13.5. od 17:30
I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí.

Klub rváčů
11.5. od 20:00, 13.5. od 20:00
Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama.

Divočina
12.5. od 15:00
Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně, má všeho plné zuby a všechno se kolem něj hroutí. Cheryl (Reese Witherspoon), hlavní hrdinka filmu Divočina, se takto cítí už delší dobu.

Jimmyho tančírna
12.5. od 20:00
Před vypuknutím Irské občanské války otevřel oddaný a odvážný aktivista Jimmy Gralton na irském venkově taneční sál, kde se lidé mohli vzdělávat, bavit, diskutovat, sportovat a hlavně tancovat.

Ladíme 2
14.-17.5. od 17:30
Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám.

Šílený Max: Zběsilá cesta
14.-17.5. od 20:00
Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť.

Noční běžec
15.-16.5. od 22:00
Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy.

Pírkovo dobrodružství
16.-17.5. od 10:00 a 15:00
Pírko je ptačí sirotek, který nevyniká ani krásou peří ani sokolí sílou. Je hubený, opelichaný a žije sám v hnízdě, ze kterého ještě nikdy nevyletěl. Tak moc by chtěl táhnout do Afriky s hejnem ptačích kamarádů!

Digitální kino Bílina

Je prostě báječná
15.5. od 17:30
Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku.

Avengers: Age of Ultron
15.5. od 20:00 a 16.5. od 17:30
Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí.

Šílený Max: Zběsilá cesta
16.5. od 20:00
Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť.

Malý pán
17.5. od 15:00
Malý Pán si žije spokojeně ve svém domečku v Duté hoře. Jeho poklidný život skončí ve chvíli, kdy se mu zdá sen o tajemném domě, ve kterém najde, co mu schází.

Kino Lípa Duchcov

Rychle a zběsile 7
12.5. od 19:00
I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí.

Avengers: Age of Ultron
14.-15.5. od 19:00
Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí.

Pírkovo dobrodružství
17.5. od 15:00
Pírko je ptačí sirotek, který nevyniká ani krásou peří ani sokolí sílou. Je hubený, opelichaný a žije sám v hnízdě, ze kterého ještě nikdy nevyletěl.

Kino Krupka

Škatuláci
11.5. od 17:30
V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou.

Dům kultury Teplice

7.abonentní koncert cyklu B
14.5. od 19:00
P. Dukas: Učeň čaroděj E. Chausson: Poeme C. Saint-Saëns: Introdukce a Rondo capriccioso J. Brahms: Symfonie č. 4

KD Fontána Bílina

Dámská jízda
15.5. od 17:00
Zábavné odpoledne pro ženy všech věkových kategorií.

Dům kultury Duchcov

Michal Prokop & Framus Five
13.5. od 19:00
Duchcovské kino uvítá na svém podiu jednu z nejvýznamnějších skupin české bigbeatové historie - Framus Five v čele s jedinečným zpěvákem Michalem Prokopem.

Vítání jara
17.5. od 14:00
Společný koncert Základních uměleckých škol Teplicka Vstupné dobrovolné na podporu Nadačního fondu pro záchranu Reinerovy fresky

Krušnohorské divadlo Teplice

A zase ty tety u piana
11.5. od 19:00
Komorní pořad, v němž vystupující umělci prokáží, že navzdory pokročilému věku dokázali zůstat mladí. Zazní šansony a písně Hedy Trejtnarové a Evy Stieberové.

Africká královna
13.5. od 19:00
Příběh o lásce a válce. Těžko by se hledal nesourodější pár, než jsou oni dva.

O princezně, která ráčkovala
14.-15.5. od 10:00 a 18:00
Humorrrná pohádka o prrrincezně, kterrrá si zakládala na své urrrozenosti. Příběh plný legrace a vtipných písniček. Poprvé na prknech Krušnohorského divadla v rozdováděné úpravě, protože kdo nemá errr ztrácí charakterrr.

Jazzclub Teplice

Rozina Pátkai bossa nova trio
16.5. od 20:00
Klasicky školená, mladá maďarská zpěvačka Rozina Pátkai našla svůj pravý hlas jako jazzová umělkyně. Za poslední 3 roky dobyla Evropu svými mladistvými verzemi bossa novy, získala ocenění na mnoha soutěžích a festivalech po celé Evropě.

Regionální muzeum Teplice

Exponát měsíce

Židle, výrobní číslo 002, výrobce TON
Nejznámější a největší firmou na výrobu ohýbaného nábytku byla od poloviny 19. století firma Thonet. Její zakladatel Michael Thonet se narodil 2.7.1796 v Boppardu v Porýní. Vyučil se truhlářem a již ve svých třiadvaceti letech byl mistrem, od počátku bylo jeho cílem vyrábět nábytek úsporně a tím levně. V roce 1820 se Michael Thonet oženil s Annou Marií Crassovou, měli spolu třináct dětí, dospělosti se však dožilo pouze pět synů.
Ve třicátých letech 19. století začal dělat pokusy s ohýbáním dřeva s klihem slepovaných svazků dýh, které máčel, lisoval a nechal je schnout v dřevěných formách. Tyto své prvotiny představil veřejnosti v roce 1830 na průmyslové výstavě v Koblenci, kterou navštívil i rakouský kancléř kníže Clemens Wenzel Lothar Metternich-Winneburg. Rodina Thonetů se přestěhovala do Vídně a Michael si zde roku 1849 založil vlastní firmu na výrobu nábytku „Thonet Söhne".

Výstava Teplicko mezi válkou a mírem
Výstava k 70. výročí ukončení 2. světové války je věnována zásadnímu historickému přelomu, kterým rok 1945 byl a změnám, které Teplicím a regionu přinesl. Kromě událostí posledních válečných měsíců a konce války se zabývá i vývojem v prvních měsících obnoveného Československa. Výstava trvá od 17.4. – 21.6.2015

Výstava Namalovaná růže není růže
Výstava ve spolupráci s Kreativním centrem Ústí nad Labem představuje nejnovější práce žen, které navštěvují kurzy malby. Výstava trvá od 30.4. do 31.5.2015

Výstava 70 let žlutomodré radosti, 115 let fotbalu v Teplicích a fotbal objektivem Zdeňka Traxlera
Výstava trvá od 1.5. do 31.5.2015

Muzeum města Duchcov
Petra Kofroňová-Wolfová Zveme Vás na výstavu tvorby duchcovské výtvarnice Petry Kofroňové-Wolfové.

Autor: Redakce

6.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.
10

Lidé mají ve středu poslední možnost vyřídit si voličský průkaz

Ilustrační foto.
70

ANKETA: Zavedli byste ve školách uniformy?

V Duchcově přeloží historický chodník vedle parku Vogelweide

Duchcov - V průběhu rekonstrukce sítí v Tyršově ulici v Duchcově udělali pracovníci městských technických služeb průzkum toho, co se skrývá pod asfaltem chodníku podél parku Waltera von der Vogelweide.

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

FOTO: Stínadla se bavila florbalem. Diváci viděli 17 gólů

Teplice - V Teplicích se servíroval florbal v exkluzivním superligovém balení. Favorizovaná Mladá Boleslav vyhrála nad Ústím nad Labem vysoko 14:3.

AKTUALIZOVÁNO

Noční tragédie v Teplicích. Při požáru v činžáku zemřel čtyřletý chlapec

Teplice - Spal v přízemním bytě ve Štúrově ulici sám bez rodičů. Udusil se kouřem. Vedle chlapce hasiči našli mrtvého psa, který s ním zůstal do poslední chvíle.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení