PREMIERE CINEMAS TEPLICE 31.12 – 6.1

31.12 nehrajeme, začínáme 1.1 od 15 hodin

Star Wars: Síla se probouzí
Každý den od 14:00(mimo pátek),15.00,16:00,18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Sobota – neděle od 12:00
Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vrací na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.

Malý princ
Sobota – neděle od 10:00
Od Marka Osborna, režiséra Kung Fu Pandy, přichází první celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.

Padesátka
Každý den od 16:20, 17:20, 18:40
Komedie Padesátka podle scénáře Petra Kolečka se odehrává v zimě na horách a její děj se točí okolo lidí ze zasněžených hřebenů, běžkařského závodu …

Žabák Ribit
Každý den od 14:50(mimo pátek)
Sobota – neděle od 10:20 a 12:20
Ribbit je žabák se závažnou krizí identity. Na rozdíl od ostatních žab nesnáší poskakování a má silný odpor k vodě. A díky tomu se cítí úplně ztracený.

Bod zlomu
Každý den 19:00 a 21:40
Bod zlomu je v žánru akčních thrillerů kultovní záležitost a i když mu složili poklonu tvůrci Jednotky příliš rychlého nasazení, Hollywoodu to nestačilo, a tak přichází remake…

CREED
Každý den od 21:00
Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. Rocky zpočátku odmítá, protože ring je pro něho už jen minulost, ale postupně v Adonisovi objevuje sílu a odhodlání jeho otce Apolla.

Hodný dinosaurus
Sobota – neděle od 10:00 a 12:00
Animovaný film „Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem.

Kyky Ryky a pár vajec
Každý den od 14:20(mimo pátek)
Ryky se narodil jako zakrslé kuře. Ale, když chce zlý rančer zničit jeho domov a rodinu, tak se musí z plachého mladého kuřete stát odvážným kohoutem

KINA

Kino Květen Teplice

Žabák Ribit
1.-3.1. od 15:00
Ribbit je žabák se závažnou krizí identity. Na rozdíl od ostatních žab nesnáší poskakování a má silný odpor k vodě. A díky tomu se cítí úplně ztracený. A protože musí najít jiný smysl svého života, vydává se spolu se svým nejlepším přítelem, létající veverkou, se vydává na cestu za svým pravým místem na tomto světě.

Už teď mi chybíš
1.-3.1. od 17:30
Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore) byly odjakživa nejlepšími kamarádkami. Od dětství spolu sdílely absolutně všechno – tajemství, šaty, dokonce i kluky, se kterými chodily. Návštěvy bujarých večírků plných alkoholu a drog či vyvádění ztřeštěností jim zůstaly od mládí až do dospělosti. V životě ale jednou nastane chvíle, kdy se každý musí začít chovat dospěle… Nebo ne?

Bod zlomu
1.-3.1. od 20:00
Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům.

Proč jsem nesnědl svého taťku
2.-3.1. od 10:00
Napínavý příběh Edwarda, staršího syna krále Simianů (pralidí), který se narodil příliš maličký a byl proto zatracen svým kmenem. Vyrostl v izolaci pod ochrannou svého přítele Iana. Neuvěřitelně geniální Edward objeví tajemství ohně, lovu, moderního způsobu bydlení, lásky a dokonce naděje.

Kino Lípa Duchcov

Padesátka
1.1. od 19:00
Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv. Lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění.

Kyky Ryky a pár vajec
3.1. od 15:00
Ryky se narodil jako zakrslé kuře. Ale, když chce zlý rančer zničit jeho domov a rodinu, tak se musí z plachého mladého kuřete stát odvážným kohoutem. On a jeho přátelé se spojí a prožijí velké dobrodružství, kde se ukáže, že velké činy mohou udělat i ti malincí.

Star Wars: Síla se probouzí
3.1. od 19:00
Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie.
Bod zlomu 5.-6.1. od 19:00 Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace.
Osm hrozných 7.-8.1. od 19:00 Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka.
Zahradní dům Teplice

3.abonentní koncert cyklu K
6.1.od 19:00
L. van Beehoven: Trojkoncert C dur pro housle, violoncello, klavír a orchestr G. Puccini: Un bel di vedremo J. Strauss: Netopýr, předehra A. Dvořák: Měsíčku na nebi hlubokém F. Lehár: Vilja lied, Meine lippen sie küssen so heiss J. Strauss: Na krásném modrém Dunaji

Regionální muzeum Teplice

Madona s dítětem
Madona s dítětem, bělnina, barvy pod glazurou, ruční domalba obličejových částí a vlasů na glazuře.
Vyrobeno ve firmě Gustav Bihl&Comp, Ledvice, po roce 1932, značeno zelenou tištěnou značkou BIHL,
Czechoslovakia registrovanou v letech 1921-1937.

Julius Payer – nejslavnější teplický rodák
Výstava je součástí oslav připomínajících 100. výročí úmrtí Julia Payera a představí odborné i laické veřejnosti osobnost a dílo známého alpinisty, polárníka a romantického malíře, narozeného v Teplicích. Výstava je pořádána ve spolupráci s Pro polis Teplice, o.p.s., Centrem polární ekologie PŘF JČU v Českých Budějovicích a Rakouským kulturním fórem v Praze. Výstava trvá do 10. 1. 2016

Výstava Vánoce na klopě
Zveme Vás do kouzelného prostředí, které je naplněno vánoční atmosférou. Výběr z nejkrásnějších a nejzajímavějších broží, jehlic a ozdobných špendlíků s vánočními a zimními motivy představuje výstava Vánoce na klopě.
Prezentuje přes 1100 kusů vánočních broží a bižuterie, které pochází z počátku 20. století až po současnost. Na výstavě je k vidění unikátní autorská bižuterie žáků a profesorů ze Střední umělecko-průmyslové školy v Jablonci nad Nisou. Představena je vánoční bižuterie z celé škály vánočních témat jako např. vánoční stromeček, postavy, zvířátka, obloha a mnohá další. Výstava trvá do 31.1.2016

Výstava Radek Fridrich – V industriální zóně
Děčínský básník a výtvarný autodidakt se poprvé představí v Teplicích průřezem svých prací na papíře za posledních pět let. Na vernisáži ho podpoří dva literární pachatelé z Teplic - Patrik Linhart a Martin David, hudebně vše dokreslí Miloslav Kolenatý z ústecké skupiny Houpací koně. Výstava trvá do 10.1.2016