Letošní lázeňské slavnosti budou mít také své studio, do kterého si moderátor bude zvát různé hosty, kteří na slavnosti do Teplic přijedou. „Bude se jmenovat Lázeňské studio Fontána a bude mít svůj prostor na balkoně nákupního centra Fontána," řekl včera Deníku Přemysl Šoba, ředitel domu kultury.

Právě tato organizace stojí za programem letošních slavností. Program už máme na webu Deníku, tak se můžete podívat, kdo letos o víkendu 31. května a 1. června do Teplic přijede.

Vysílání ze studia Fontána bude přenášeno jednak na velké obrazovky ke scénám a také by mělo být k dispozici na webu Teplického deníku.

Letošní slavnosti mají pořadové číslo 860, takže jsou výroční. Zachováno zůstává rozložení jednotlivých scén, stejně tak bude tržiště v historickém duchu na Zámeckém náměstí.

Organizátorům vyšla vstříc obě nákupní centra. Což byla jedna z otázek, neb probíhala vloni výstavba a nikdo nevěděl, co bude až se zprovozní a jak to bude s dopravou.

Samozřejmostí je ohňostroj, načasovaný na sobotu, tradičně na 22.22 hodin.

K vrcholům sobotního programu bude před ohňostrojem patřit vystoupení skupiny Desmod, což je nejpopulárnější slovenská kapela, držitel osmi zlatých slavíků za kapelu roku, za nejlepší skladbu roku, zpěváka roku a dalších ocenění. Na další scéně v té době bude zpívat Janek Ledecký, a na scéně na zámku jako vrchol soboty zahraje Hudba Praha.

Podívejte se na web Teplického deníku na kompletní program slavností ZDE a napište nám, co si o něm letos myslíte teplicky@denik.cz