V Domě kultury v Teplicích se budou v sobotu bavit další maturanti, tentokrát studenti třídy 4.C Gymnázia Duchcov.

V Kulturním domě Fontána Bílina se v pátek od 20.00 hodin koná Reprezentační ples města Bílina. Celým večerem bude provázet moderátor Evropy 2 a Snídaně s Novou Ondra Vodný.

Hosty reprezentačního plesu města budou zpěvačka Monika Absolonová a herec Václav Vydra se svojí taneční partnerkou ze soutěže StarDance Petrou Kostovčíkovou. Hraje skupina Bonit.

V Domě kultury Duchcov má v pátek ples Myslivecké sdružení obora Duchcov.

V sobotu 14. února zve na svůj 6. ples Dům dětí a mládeže Osek.V KD Stropník Osek bude od 20 hodin hrát k tanci a poslechu hudební skupina Elán revival z Litvínova. Ples zahájí děti a dospělí ze zájmových útvarů DDM Osek. Připravena je bohatá tombola, tradiční výukový country tanec a půlnoční překvapení. Výtěžek z plesu bude použit na zpestření příležitostných činností DDM.

VI. Reprezentační ples města Teplice se připravuje na 20. února od 20.00 hodin. K tanci a poslechu hraje Orchestr Václava Hybše se svými sólisty, Caroline Band, sk. Komplett a cimbálová muzika Žandár. Jako hosté vystoupí Monika Absolonová, Bohuš Matuš a sk. YO YO Band. Moderátorka večera bude Mahulena Bočanová. Dále účinkují: tanečník Jaroslav Kuneš, stepařská vystoupení sk. Four Taps, kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek a TK Styl Dance Teplice.

Výtěžek ze vstupného bude věnován na nákup audiometru pro oddělení ORL nemocnice Teplice.