V pátek 20. února se od 20 hodin koná v Krušnohorském divadle v Teplicích VI. Reprezentační ples města Teplice (ale je již vyprodaný, takže lístky seženete jedině od někoho, kdo třeba nemůže na poslední chvíli jít).
K tanci a poslechu bude návštěvníkům hrát Orchestr Václava Hybše se svými sólisty, Caroline Band, sk. Komplett a cimbálová muzika Žandár.
Jako hosté vystoupí Monika Absolonová, Bohuš Matuš a sk. YO YO Band. Moderátorka večera bude Mahulena Bočanová. Dále účinkují: tanečník Jaroslav Kuneš, stepařská vystoupení sk. Four Taps, kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek a TK Styl Dance Teplice. Výtěžek ze vstupného bude věnován na nákup audiometru pro oddělení ORL nemocnice Teplice.


V sobotu si teplické divadlo užijí maturanti, svůj ples zde má třída 8.D Gymnázia Teplice.
V Domě kultury v Teplicích má v sobotu svůj ples SOŠT a SOU AGC Teplice, třídy MO–ME.
Hlavním tématem 8. Plesu DDM Bílina, který se v Bílině koná dnes od 20 hodin, je Hawai. Hosté se mohou těšit na havajské předtančení, barmankou šou, k tanci a poslechu zahraje skupina Metrum, sál kulturního centra Kaskáda se změní na slunečnou pláž.
Dva plesy, tuto sobotu a o týden později, má na programu teplická organizace Českého rybářského svazu. Oba mají začátek stanovený na 20 hodin. K dispozici budou oba sály proboštovské Sokolovny, v jednom bude připravena reprodukovaná hudba DJ Rudy Spousty a v druhém bude k tanci hrát „živá muzika“. Chybět nebude tradiční tombola