PONDĚLÍ

21 . - 23 . 9 . Krušnohorské divadlo Teplice

G - FORCE
čas: 17:30 , cena: 85,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 3.9.

G - FORCE V novém, dobrodružném filmu z dilny W. Disneye k nám přichází parta čtyř trénovaných tajných agentů - mořských prasátek , a jednoho krtka ve filmu G-Force. Obsadit do hlavní role morčata byl skvělý nápad, protože tihle malí chlupatí tlouštíci jsou srandovní už sami o sobě a co teprve ve filmu. V českém znění se můžete těšit na Zuzanu Kajnarovou, Terezu Kostkovou, Tomáše Matonohu, Lukáše Hlavicu a Ivana Trojana s Martinem Zounarem. USA - dabing - 90min.

21 . 9 . Krušnohorské divadlo Teplice

KOSA
čas: 19:00 , cena: 140,- 200,- 250,- Kč, přístupnost: MP , sál: VS , poznámka: Předpl. sk. D3 Sleva: Klub VZP

Jakub Nvota: KOSA Divadlo Bolka Polívky - Divadelní spolek Frída Vynikající Božidara Turzonovová v příběhu vánočního večera, během kterého překvapí starého mládence návštěva muže v masce. Komedie s produkcí živé jazzové kapely na jevišti. Dále hrají: Martin Trnavský a Radim Novák. Hudebníci: Václav Trnavský, Petr Bláha, Petr Keller, Ivo Pluháček a Rudolf Hájek. Zbylé vstupenky k prodeji od 31. 8.

21 . - 23 . 9 . Kino Květen Teplice

HANEBNÝ PARCHANTI
čas: 19:30 , cena: 80,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 7.9.

HANEBNÝ PARCHANTI Inglourious Basterds Poručík Aldo Raine je velitel jednotky židovsko-amerických věznů, kteří jsou za 2. světové války vycvičeni ve speciální jednotku k boji. Poté jsou posláni na důležitou misi, kde je cílem zlikvidouvat důležité německé důstojníky. Režie:Quentin Tarantino. Hrají: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Eli Roth, Christoph Waltz ad. USA/Německo - titulky - 153 min.

21 . - 23 . 9 . Kino Květen Teplice

PROROCTVÍ
čas: 20:00 , cena: 80,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 7.9.

PROROCTVÍ Knowing V roce 1959 bylajako součást slavnostní ceremonie, na počest otevření nové základní školy, uložena časová kapsle. Ta obsahovala výkresy některých studentů a jeden list papíru se zdánlivě náhodnými řadami čísel. O padesát let později je kapsle znovu vykopána a list s čísly se dostane do rukou profesora Johna Koestlera (Nicolas Cage), kterému se číselná řada podaří rozluštit. Hrají: Nicolas Cage, Rose Byrne, Chandler Canterbury. USA - titulky - 120 min.

Ve foyer kina Hvězda
VÝSTAVA KAKTUSŮ, SUKULENTŮ A MASOŽRAVEK
Ve foyer kina Hvězda vystavuje pan M. Homolka.

Kino Krupka
17:30 a 20:00 DOBŘE PLACENÁ PROCHÁZKA
Mladý manželský pár Uli a Vanilka se právě rozvádí a toho času bydlí každý v jedné polovině bytu. Podivnou atmosféru naruší Advokát, který přichází manžele poučit o rozvodovém řízení a velkolepě rozvody opěvuje. Situace se ale začne komplikovat s příchodem dalšího narušitele – Listonoše, který přináší záhadný telegram z Liverpoolu. Ten oznamuje, že Vanilčina bohatá Teta zemřela, a dosud nenarozené dítě Vanilky a Uliho zdědí milion liber. Uli
s Vanilkou se vzhledem k naději na velké bohatství začínají usmiřovat. O Vanilku se ale začíná ucházet i Advokát, protože dle jeho slov na otci z právního hlediska nezáleží. Vanilka hledá záchranu i rafinované vyřešení situace u nesmělého Listonoše. Vášnivě ho svádí, ale Listonoš nic nechápe a snaží se Vanilce uniknout. V největším zmatku vytáhne další telegram, ve kterém Teta vzkazuje, že právě přilétá. Vanilka, Uli, Listonoš i Advokát překvapeně hledí na živou Tetu, která vchází do dveří a s ní také veškeré bohatství a přepych.Advokát se druhého dne ráno letmo zastavuje v bytě u Vanilky a Uliho, ale věnuje se spíše Tetě, která chce probrat záležitost závěti. Teta se rozhodla závěť změnit tak, aby každé dítě Vanilky a Uliho zdědilo milion, což Advokáta přivádí až k básnickému nadšení a začne se Tetě dvořit. Uli Tetu nemile překvapí zprávou o rozvodu, ale vzápětí i on se nechá okouzlit jejím bohatstvím. Když Uliho opilé svádění přeruší rozhořčená Vanilka, uklidňuje ji Teta šekem na milion liber a před zraky všech umírá. Uli a Advokát znovu mění cíl zájmu a přesvědčují Vanilku, že jsou těmi pravými, se nimiž by měla spojit život. Vanilka znovu hledá spásu u Listonoše, který ale před ní opět prchá a nakonec jí záhadně zmizí. Stejně jako bohatství, Teta i dobrácký Listonoš se všechno ukázalo být jen iluzí, jen divadelním přeludem.
Představení Dobře placená procházka pochází z dílny legendární autorské dvojice Jiří Suchý a Jiří Šlitr. Buffopera Dobře placená procházka měla premiéru 15. června 1965 v divadle Semafor a celkem se dočkala 64 repríz a též adaptace v podobě televizního filmu v roce 1966. Premiéra nové inscenace Dobře placené procházky se konala 22.dubna 2007 v pražském Národním divadle. Poutem mezi „semaforským“ a novým provedením je jednak Jiří Suchý jako autor a představitel Listonoše, ale také režisér Miloš Forman, který spolupracoval na režii televizního filmu společně s Jánem Roháčem. Novou divadelní inscenaci v ND režíroval Miloš Forman společně se synem Petrem, jehož bratr Matěj Forman vytvořil scénu. Podobně jako při původním uvedení získala i nová divadelní inscenace Dobře placené procházky svou filmovou podobu. Film Dobře placená procházka zamýšleli tvůrci a producenti původně uvést pouze na DVD, vzhledem spokojenosti s výsledkem však nakonec bylo rozhodnuto nabídnout unikátní snímek i divákům v kinech.