PONDĚLÍ 14.12.

VÝSTAVNÍ SÍŇ U KOSTELA BÍLINA
od 28. l1. 2009 do 25.
1. 2010
VÁNOČNÍ MEDVÍDCI
Výstava plyšových medvídků, členek Klubu Panenky ČR, Aleny Zemanové a Romany Mathausové.
Vstupné: dospělí 20,-Kč; senioři, děti, studenti 10,-Kč


GALERIE POD VĚŽÍ BÍLINA
od 19. 11. 2009 do 25. 1. 2010
AFRIKA

Výstava fotografií fauny a flory Afriky, známého oseckého fotografa a cestovatele Jaroslava Tišera.
Vstupné dobrovolné

14 . 12 . Krušnohorské divadlo Teplice

PENZION PONORKA
čas: 19:00 , cena: 140,- 200,- 250,- Kč, přístupnost: MP , sál: VS , poznámka: Předpl. sk. D3

Docela Velké Divadlo Litvínov Pierr Chesnot PENZION PONORKA Francouzská komedie nás zavede na jih Francie, kde ve vile na pobřeží tráví léto filmový režisér se svou milenkou, manželkou věčně nepřítomného kapitána ponorky. Nebezpečí, že milenecký vztah by mohl být prozrazen, způsobí, že se luxusní obydlí během chvilky promění v penzion, ve kterém si dveře podávají lakomí turisté, opuštěný muž, záletná žena, prostitutka a její klienti a spousta dalších nevítaných hostů. Režie: Jurij Galin. V hlavní roli Lukáš Vaculík. Dále hrají: Jan Révai, Roman Štolpa, Lenka Lavičková, Jana Galinová, Alena Boháčová a další. Zbylé vstupenky k prodeji od 23 11

14 . - 15 . 12 . Kino Květen Teplice

PAMĚTNICE
čas: 20:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 1.12.

PAMĚTNICE Bývalí spolužáci se scházejí po šedesáti letech na školním srazu, nepochybně posledním, tváří v tvář spolužačce Milušce Bínové. Kdysi nejoblíbenější spolužačka dnes přijíždí po letech do rodného města, rozhodnutá zjistit, který z jejích spolužáků ji kdysi zničil život. Nevrací se ovšem pouze po letech do rodného města a ke spolužákům, ale musí si také najít cestu ke své rodině a k vnukovi, který se pokouší sraz zorganizovat. Hrají: Libuše Švormová, Zita Kabátová, Květa Fialová, Jaroslav Čejka, Vladimír Brabec, Lubomír Lipský st., Josef Somr, Stanislav Zindulka, Jan Skopeček, Libuše Havelková, Miloš Nesvadba, Stanislav Fišer, , Antonie Hegerlíková, Miriam Kantorková, Lubomír Kostelka, Pavel Vondruška, Jan Pohan, Nina Jiránková, Kamila Moučková, Zdeněk Srstka, Josef Zíma, Pavel Zedníček, Uršula Kluková, Jan Cimický, Dalibor Gondík ad. ČR - 100 min.

14 . - 16 . 12 . Kino Květen Teplice

BOLT - PES PRO KAŽDÝ PŘÍPAD 3D
čas: 17:30 , cena: 130,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka:

BOLT - PES PRO KAŽDÝ PŘÍPAD 3D Bolt Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah – přinejmenším tehdy, pokud běží kamery. Když se hrdina hollywoodského hitového televizního seriálu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne se Boltovo dosud největší dobrodružství – cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Hrají: V českém znění: SAŠA RAŠILOV, HANA ŠEVČÍKOVÁ, PAVEL TESAŘ ad. USA - dabing - 103 min.

KULTURNÍ DŮM FONTÁNA
14., 21., 28. 1. – Taneční pro dospělé