PONDĚLÍ 21.12.

21 . - 22 . 12 . Kino Květen Teplice


AVATAR 3D
čas: 19:15 , cena: 130,-
Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka:

AVATAR 3D Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. . USA - titulky - 166 min.


GALERIE POD VĚŽÍ BÍLINA
od 19. 11. 2009 do 25. 1. 2010
AFRIKA

Výstava fotografií fauny a flory Afriky, známého oseckého fotografa a cestovatele Jaroslava Tišera.

Vstupné dobrovolné


VÝSTAVNÍ SÍŇ U KOSTELA BÍLINA
od 28. l1. 2009 do 25. 1. 2010
VÁNOČNÍ MEDVÍDCI

Výstava plyšových medvídků, členek Klubu Panenky ČR, Aleny Zemanové a Romany Mathausové.
Vstupné: dospělí 20,-Kč; senioři, děti, studenti 10,-Kč

Muzeum města Duchcova:
do 31. 12. 2009
ARKADIE 2009

Výstava výrobků chráněných dílen Arkadie Teplice v Poppelově výstavní síni.

Regionální muzeum Teplice
Šťastné a veselé…
Pracovníci Regionálního muzea v Teplicích se letos při pořádání vánoční výstavy rozhodli dát prostor široké veřejnosti, ale hlavně dětem. Výstava představí vánoční ozdoby, které jejich tvůrci přihlásili do muzejní vánoční soutěže. V rámci výstavy proběhne anketa o nejoriginálnější vánoční ozdobu. Na vítěze čeká věcná cena.

21 . 12 . Krušnohorské divadlo Teplice


PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA

čas: 17:00 , cena: 50,- Kč, přístupnost: MP , sál: MS , poznámka:

Divadelní soubor Domu kultury Krupka PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA Lidová vánoční hra se zpěvy, se kterou skvělí krupští ochotníci slaví úspěchy už deset let. Rodinné představení, které dokonale navodí atmosféru nejkrásnějších svátků v roce. Režie: Jana Urbanová. Vhodné pro děti od 5 let a dospělé všeho věku. Zbylé vstupenky k prodeji od 30. 11.

21 . - 23 . 12 . Kino Květen Teplice

ŽENY MÉHO MUŽE
čas: 17:30 , cena: 80,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 7.12.

ŽENY MÉHO MUŽE Příběhy všech hrdinů snímku jsou spojeny s osudem mediálně úspěšného manželského páru. Film je výpovědí o životě ve středoevropské metropoli, z které se v důsledku unáhleného životního stylu vytrácí lidskost a duchovní hodnoty. Manželství Věry a Daniela je již delší dobu na mrtvém bodě, Věra je jako herečka na konci kariéry a Daniel se raději baví s mladšími děvčaty než s vlastní manželkou. Do jejich rodiny navíc vstupuje mladá Makedoňanka Liana, v níž Věra nachází část svého já. Režie:Ivan Vojnár. Hrají: Zdena Studenková, Martin Stropnický, Vladimír Dlouhý, Jana Hubinská, Anna Polívková, Táňa Pauhofová, ad. Česko / Slovensko - 85 min.