Po velkém úspěchu podzimního turné vyráží skupina Kryštof na další tentokrát jarní šňůru. Ta nese název Kryštof Akustik Best of tour II. Možnost užít si nevšední představení budou mít obyvatelé šestnácti měst, jedním z nich jsou i Teplice.

„Opět s sebou bereme houslistky, aby se i chlapi měli na co koukat,“ žertuje frontman kapely Richadr Krajčo a dodává, „diváci budou mít možnost se nás ptát na cokoliv. A nejhezčí dotazy odměníme cenami. Na fanoušky čeká většina známých písní, které kapela na podzim vydala na svém prvním výběru největších hitů nazvaném Poločas/Best Of. Album je už platinové a stále patří mezi nejprodávanější tuzemské tituly.

Na jarní akustické turné Kryštof vyráží v tradiční sestavě Richard Krajčo (zpěv, kytara), Nikolaj Arichtev (baskytara), Evžen Hofman (kytara), Jakub Dominik (bicí), Nikos Grigoriadis (trumpeta), Nikos Kuluris (saxofon) a Ondřej Kyjonka (pozoun). Jako hosty si kapela pozvala konzervatoristky Libuši a Hedviku Holišovy (housle).

Vstupenky je možné rezervovat na telefonním čísle 417 515 930 a na www.dkteplice.cz, nebo zakoupit přímo v pokladně divadla. Koncert začíná v 19 hod.

Vstupné: 330 Kč/ 350 Kč/ 370 Kč/ 490 Kč.