„Rozhodli jsme se uspořádat dvě akce. Jednu v Teplicích, kde máme hlavní sídlo a druhou v Praze, kde máme od října nový obchod v pasáži Černá růže. Moderátorem obou akcí je Leoš Mareš. Hostem teplické přehlídky bude zpěvák Janek Ledecký, který zazpívá vánočně laděné písničky a hostem pražské, která se uskuteční v hotelu Duo, bude zpěvačka Martina Pártlová,“ informoval Jiří Moravec .

Autorská přehlídka Atelieru Moravec představí novou kolekci přibližně sedmi desítek společenských šatů na sezonu 2008–9. Jak prozradil Jiří Moravec, zastoupeny v ní budou společenské šaty, jednodušší párty šaty, kolekce šatů zaměřená na maturantky a chybět nebudou ani velké večerní šaty. Modelky, mezi nimiž bude například tvář salonu Moravec Andrea Kloboučková, Vlaďka Bahenská, Sarah Fisherová, Kristina Lebedová a řada dalších, doplní modelové, kteří předvedou pánské obleky z kolekce Steilmann.

Teplická Fashion show bude už laděna vánočně a mělo by jít podle představy manželů Moravcových především o pohodový večer. Důležitou roli budou mít světelné efekty, kdy z vánoční oblohy budou sestupovat hvězdy. První přehlídka začne v Olympii v 17.30 hodin a podívat se na ni může přijít zdarma každý, kdo bude mít zájem. Míst k sezení bude 160 a zamluvit si je můžete v salonu Moravec. Pod pokličku, jak přehlídka vzniká, bude mít příležitost nahlédnout každý, kdo do Olympie dopoledne zavítá. Modelky totiž budou pilně trénovat na večer za plného provozu obchodního centra.
Večerní přehlídka už se bude jako společenský večer s hudbou a občerstvením odehrávat v uzavřené Olympii. Začátek je ve 20.30 hodin a vstupenky se prodávají rovněž v salonu Moravec.