SOBOTA 26.5.





VELKÁ SCÉNA



13.00 BLAQ MUMMY

14.30 HORKÝŽE SLÍŽE

16.00 ŠVIHADLO

17.30 NOVEMBER 2ND

19.00 GÁBA AL DHÁBA

21.00 NO NAME



MALÁ SCÉNA



14.00 NJOREK

15.30 VLASTA TŘEŠŇÁK BAND

17.00 ČESKÉ SRDCE

18.15 KARE L KAHOVEC & GEORGE BEATOVENS

19.45 BLUE EFFECT

21.15 ANNA K.



ODDECHOVÁ SCÉNA



13.30 SHANNON

15.00 LUBOŠ POSPÍŠIL & BOHUMIL ZATLOUKAL

16.30 JAN SPÁLENÝ & ASPM

18.00 VERA LOVE & GEORGE KAY BAND (USA)

19.30 GULO ČAR

21.00 EVA PILAROVÁ

 

SEVERNÍ SCÉNA



9.30 ZLÁ KREV

11.30 CZ MENU

13.15 IŠTWÁN, ALE KDE?

14.45 NOČNÍ KLID

16.15 DIAGNÓZA 300

18.00 FACES + MILAN DROBNÝ

19.30 GROCK

21.00 KOZATAY



LÁZEŇSKÁ SCÉNA


9.00 DDM

12.30 HUDBA ÚSTŘEDNÍ ARMÁDY ČR

14.00 DOUBRAVANKA

15.30 ÖVES SOUBOR

17.00 KNEZAPLACENÍ

18.30 REVIVAL LAĎKA KOZDERKOVÁ

20.00 STAROPRAŽSKÝ KABARET


NEDĚLE 27. 5.





VELKÁ SCÉNA



14.00 GLANC

15.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

15.30 BRUTUS

16.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

17.00 ABRAXAS

18.30 KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS

20.00 DIVOKEJ BILL



MALÁ SCÉNA



13.30 NERVANA

14.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

15.00 SMOKIE REVIVAL & SUZI QUATRO

16.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

16.30 NIGHTWISH REVIVAL

18.00 METALLICA REVIVAL

19.30 OZZY OSBOURNE REVIVAL Praha



ODDECHOVÁ SCÉNA



9.00 DDM

13.00 JIŘÍ JIRMAL QUARTET - J. Jirmal, P. Dvorský, D. Schneebaum, V. Žižka

14.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

14.30 HIGHWAY 61

15.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

16.00 MICHAL PAVLÍČEK & BÁRA BASIKOVÁ

17.30 TONNY BLUES BAND & JUWANA JENKINS

19.30 TONYA GRAVES & NEW ORCH. OF DREAMS ŠTĚPÁNA SMETÁČKA



SEVERNÍ SCÉNA



11.45 SPOLČENÍ HLUPCŮ

12.45 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

13.15 1202 STATION

14.15 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

14.45 NASPĚCH

16.15 TRILOBIT

17.45 HEADLINE

19.15 MEWA


LÁZEŇSKÁ SCÉNA


9.30 ZÁKLADNÍ UM. ŠKOLY ŽATEC, BÍLINA

11.30 FAJANKA

13.00 GOSPLAIN

14.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

14.30 CLARINET SOCIETY

15.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž

16.00 BIG BAND ZDEŇKA TÖLGA CHOMUTOV

17.30 JOSEF ZÍMA, YVETTA SIMONOVÁ