STŘEDA 1.9.


Kino Květen Teplice
17.30 a 20.00 Twilight sága: Zatměn
í

Třetí díl ságy Stmívání se opět vrací ke vztahu Belly a Edwarda. Ten nyní prochází těžkou zkouškou. Bellin nejlepší přítel Jacob, člověk pro ni tak moc důležitý, je vlkodlak a Edward, její celoživotní láska, je upír. Odvěcí nepřátele na život a na smrt. Zatímco Bellu sžírá svědomí a neví pro koho se rozhodnout, do Forks se vrací Victoria, rozhodnuta pomstít smrt svého druha, Jamese. Nadchází čas bitvy, ve které musí staré sváry stranou. Bitvy, jenž rozhodne o budoucnosti všech…

Kino Květen Teplice
17.30 a 20.00 Avatar 3D

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít… Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle.

Kino Lípa Duchcov
19:00 KOUZELNÁ CHŮVA A VELKÝ TŘESK

Rodinná komedie /Anglie. Když vás vlastní děti přivedou na úplné dno, existuje jen jeden jediný člověk, který vás z něj může dostat- kouzelná chůva Nanny
Vstupné: 60,- Kč


KINO HVĚZDA Bílina
17:00 KOUZELNÁ CHŮVA A VELKÝ TŘESK

VB/Rodinná komedie. Český dabing. Když Vás vlastní děti přivedou na úplné dno, existuje jen jediný člověk, který vás z něj může dostat. Chůva Nanny McPhee.
Vstupné: 60,-Kč

ČTVRTEK 2.9.

Kino Květen Teplice
17.30 Lets Dance 3D

Osiřelý streetový tanečník Luke se snaží vyhnout vystěhování ze starého skladiště v New Yorku, které je pro něj jediným domovem. Na tomto místě se scházejí mladí tanečníci z celého světa. Tito lidé mají taneční skupinu House of Pirates. Aby její členové přežili, musí porazit své dlouholeté rivaly House of Samurai v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke hledá ve městě nové talenty, které pomůžou jeho skupině vyhrát soutěž. Najde dva tanečníky, streetovou tanečnici Natalii a Moosa (Robert Alexander 3), komediálního tanečníka. Moos je nyní v prvním ročníku na New Yorské universitě. Natalie má ovšem tajemství, které Lukovi neřekla a které může zničit jejich začínající lásku a vše, co Piráti vybudovali. Skupina dá dohromady úžasnou taneční choreografii, jenže tu jim soupeřící skupina Samurajů ukradne. Jak se čas krátí, Moose se musí obrátit na svou starou skupinu MSA o pomoc. Teď však nastanou otázky, zda budou Piráti a MSA schopni dát dohromady novou taneční sestavu na poslední chvíli. A bude dost dobrá, aby porazili zatím nejlepší streetové tanečníky světa? To se dozvíme.

Kino Květen Teplice
20.00 a 22:00 Kajínek

Kriminální thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Díky svému útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z něj stala legenda a také nejhledanější člověk v Evropě. Pět týdnů, kdy unikal policii, je dodnes zahaleno tajemstvím. Filmový Kajínek je silným příběhem nejznámějšího vězně u nás, příběhem dvojnásobné vraždy, příběhem obhájkyně hledající nové důkazy, příběhem podsvětí a jeho prorůstání do státní správy i příběhem manipulace. Je Jiří Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Snaží se dokázat svou nevinu nebo zastrašit a ovlivnit svědky?


Krušnohorské divadlo Teplice
11:00 Cikánské kořen/í

Moderní taneční inscenace umocněná strhující a temperamentní hudbou současného balkánského skladatele Gorana Bregoviče. Příběh "zakázané" lásky dvou mladých lidí. Dva rozdílné světy, různé zvyky, dva odlišné pohledy na svět a na život. To vše stojí v cestě milencům, které spojuje láska. Autorkou námětu, libreta i choreografie je slovenská režisérka a choreografka Dana Dinková.

Poznámka:
Představení uvádíme na objednávku Gymnázia Teplice. Na adrese program@dkteplice.cz přijímáme objednávky na rezervace míst pro další zájemce. Vhodné pro II. stupeň ZŠ a střední školy.


KINO HVĚZDA Bílina
17:00 KOUZELNÁ CHŮVA A VELKÝ TŘESK

VB/Rodinná komedie. Český dabing. Když Vás vlastní děti přivedou na úplné dno, existuje jen jediný člověk, který vás z něj může dostat. Chůva Nanny McPhee.

Vstupné: 60,-Kč
Kino Krupka
17:30 a 20:00 hod.SOLOMON KANE
Za smlouvu s ďáblem zaplatíš pekelnou cenu. Kapitán Solomon Kane je mimořádně výkonný zabiják 16. století. Vyzbrojen pistolemi, mačetami a rapíry hájí čest anglického království…
Začátek: 17:30 a 20:00 hod.
Vstupné: 70,- Kč


Kino Lípa Duchcov
19:00 hod. SEXY 40

Komedie /USA. Romantická komedie o nečekané přitažlivosti. Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Do života jí nečekaně láska…
Vstupné: 60,- Kč