STŘEDA 23.6.


Kino Květen Teplice
15:00 Toy Story 3: Příběh hraček 3D

Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách „Toy Story“ vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat, až dostanou tyhle „nové“ hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.


Kino Květen Teplice
20:00 Exmanželka za odměnu

Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život. Možná se domnívali, že splnit manželský slib lásky, věrnosti a vzájemného respektu byl úkol nad jejich síly. Pokud ale chtějí přežít, budou muset společně překonat nástrahy mnohem větší.


Kino Květen Teplice
22:00 Bratři

Příběhem rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší z bratrů Sam (Tobey Maguire), je sestřelen při misi v Afgánistánu. Jeho okouzlující žena (Natalie Portman) najde oporu v manželově bratrovi (Jake Gyllenhaal). Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale změnil se k nepoznání… Z kliďase a slušňáka udělalo mučení v zajetí, agresivního uzavřeného podivína, trpícího záchvaty paranoie a děsícího vlastní děti. Bratrský střet je nevyhnutelný.

¨
Kino Hvězda Bílina
Středa 23. června 19.00 hodin
NEZAPOMEŇ NA MĚ
USA/Romantické drama. Čes
ké titulky.
Romantický film o nečekané lásce, která musí projít silnou zkouškou.
Hrají: Robert Pattison, Emilie de Ravin, Pierce Brosnan
Vstupné: 70,- Kč 113 minut MP
Více na: http://www.hce.cz/cz/uvod/1036-nezapomen-na-me.html


ČTVRTEK 24.6.


Kino Květen Teplice
17:30 Chlupatá odměna

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří.

Kino Květen Teplice
20:00 Princ z Persie: Písky času

Mladý princ, který byl oklamán a omylem přivede království svého otce ke zkáze, musí spojit síly s dcerou nepřítele, aby zabránil nejhoršímu. Musí se především vypořádat s armádou písečných bojovníků a zabránit, aby písečná bouře nezničila celé království.


Kino Květen Teplice
22:00 Noc oživlých mrtvol 3D

Barbara se svým bratrem Johnym jedou na pohřeb do dalekého městečka. Na hřbitově je přepadnou zombie, ale Barbaře se podaří najít útočiště na místní farmě, kde se spolu s jejími obyvateli snaží odolávat útoku oživlých mrtvol. Film je remakem stejnojmenné hororové klasiky George A. Romera a je natočen jako 3D film

Dům kultury Teplice
19:00 Záverečný koncert festivalu Ludwiga van Beethovena

A. Dvořák - Husitská předehra, W. A. Mozart - Koncert pro klavír č. 12, KV 414, L. van Beethoven - Symfonie č. 5 c moll, op. 67 „Osudová“.


Krušnohorské divadlo Teplice
10:00 a 18:00 Tanec smrti
Popis:

Drama rytíře vracejícího se z křižáckých výprav, který hledá Boha a nachází smrt jako jedinou jistotu v životě. Divadelní adaptace jednoho z vrcholných děl světové kinematografie, Bergmanova snímku Sedmá pečeť.

Poznámka:
Rytíř Antonius Block se vrací z křížové výpravy, když se mu jednoho rána zjeví Smrt. Block však ještě zemřít nechce a vymůže si na ní jednu šachovou partii, při níž dá v sázku svůj život. Cestou ke svému hradu potká rodinu potulných komediantů, společně procházejí pochmurným krajem, jenž je zachvácen morem. Za úsvitu je opartie dohrána, Smrt si odvádí Blocka, ten ale prodlužováním hry stačil zachránit život komediantově ženě a jejímu dítěti.


Kino Hvězda Bílina
Čtvrtek 24. června 19.00 hodin
NEZAPOMEŇ NA MĚ

USA/Romantické drama. České titulky.
Romantický film o nečekané lásce, která musí projít silnou zkouškou.
Hrají: Robert Pattison, Emilie de Ravin, Pierce Brosnan
Vstupné: 70,- Kč 113 minut MP
Více na: http://www.hce.cz/cz/uvod/1036-nezapomen-na-me.html

Kino Krupka
17:30 a 20:00 PRINC Z PERSIE: PÍSKY ČASU

Princ z Persie: Písky času je akční dobrodružný velkofilm. Princ Dastan v honbě za prastarou dýkou, která je klíčem k vládnutí celému světu.
N12, 70,- Kč
116 min.