STŘEDA 19.8.

Informační a turistické centrum Osek
AFTER TIME
Výstava obrazů Vladimíra Muzičky a soch Miroslava Mráčka, která probíhá v galerii ITC v areálu oseckého kláštera za podpory Města Osek.

Regionální muzeum Teplice
PŘÍBĚHY KNĚHOZNAČEK JOSEFA VÁCHALA
Souborné výstavy i publikace věnované Josefu Váchalovi prezentovaly jeho užitou grafiku (exlibris) především jako doplňující součást díla, i když představuje celek zcela organicky propojený.

Muzeum města Duchcova
VŠICHNI JSOU UŽ V MEXIKU
Výstava fotografií a loutek Františka Watzla a Karla Vostárka.

Městské informační centrum Duchcov
15 LET S CASANOVOU
Výstava ke Casanovským slavnostem ve výstavním prostoru Městského informačního centra Duchcov, Masarykova 71/7.

Galerie Pod Věží v Bílině
Otevírací doba: PO – ČT: 7.00 – 17.00 hodin
PÁ: 7.00 – 15.00 hodin
SO: 9.00 – 12.00 hodin
ZDEŇKA MALÁ – OBRAZY
od 2. července do 25. srpna
Prodejní výstava abstraktních obrazů ústecké výtvarnice Zdeňky Malé.
Vstupné dobrovolné

Výstavní síň u kostela v Bílině
Otevírací doba: PO – NE: 10.00 – 16.00 hodin
VÝSTAVA VELKOFORMÁTOVÝCH FOTOGRAFIÍ Z ČÍNY
od 1. července do 25. srpna
Výstava velkoformátových fotografií nejen přírodních krás z Číny.


Městské informační centrum Duchcov
ULICEMI DUCHCOVA
Výstava kreseb a pastelů Milana Kreitzera.


19 . 8 . Kino Květen Teplice


NOC V MUZEU 2
čas: 17:30 , cena: 75,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 3.8.

NOC V MUZEU 2 Night at the Museum: Battle of the Smithsonian V druhém pokračování úspěšné komedie je Přírodovědné muzeum uzavřeno kvůli rekonstrukci a exponáty jsou uloženy ve washingtonském Federálním archivu. Amelia Earhart (Amy Adams), první žena která přeletěla Atlantský oceán, má zálusk na člena ochranky Larryho (Ben Stiller). Spolu s nimi přijdou i dalšími herci z prvního dílu - Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais… ad. USA - dabing - 107 min.


19 . 8 . Kino Květen Teplice


SYNECDOCHE, NEW YORK
čas: 20:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: 15 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 3.8.

SYNECDOCHE, NEW YORK Životní příběh divadelního režiséra jako jeho vlastní inscenace. Režie: Charlie Kaufman. Hrají:Emily Watsonová Samantha Mortonová, Catherine Keenerová , Philip Seymour Hoffman , Jerry Adler ad. Psychologická tragikomedie. USA - titulky - 120 min.


19 . 8 . Kino Květen Teplice


ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ 2
čas: 22:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 3.8.

ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ 2 Crank 2: High Voltage V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získatsvé skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L.A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty. Akční drama. USA - titulky - 90 min.


19 . 8 . Kino Květen Teplice


NESTYDA
čas: 15:00 , cena: 75,- senioři 35,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 5.8.

Biograf nejen pro seniory NESTYDA Film, který Michal Viewegh s nadsázkou označuje jako neromantickou komedii o manželství a sexu, vznikl na základě jeho bestselleru „Povídky o manželství a o sexu.“ Oskar (Jiří Macháček) by měl být podle všech předpokladů šťastný. Opouští však svoji ženu kvůli mladé milence s dokonale plnou postavou a úplně prázdnou hlavou. Na cestě z extrému do extrému se Oskar zaplétá se zpěvačkou Norou (Emília Vášáryová), která je inteligentní a jemná, leč poněkud v nejlepších letech. Režie : Jan Hřebejk. Dále hrají:Simona Babčáková, Pavel Liška, Pavel Landovský, Nina Divíšková, Ady Hajdu, Roman Luknár ad. ČR - 90 min.


Kino Lípa Duchcov
19:00 TRANSFORMERS: POMSTA PORAŽENÝCH
Mimozemští roboti měnící se v pozemská auta jsou zpátky. Co se zdálo být riskantním podnikem, se pod vedením předního hollywoodského bouráka Michaela Baye proměnilo v počátek potenciálně velmi úspěšné série, která právě teď píše svou druhou kapitolu. Jak už to tak u pokračování chodí, druzí Transformers mají být akčnější, napínavější a zábavnější. To při vzpomínce na první díl vyvolává otázku, zda to vůbec jde.