Přehlídka country a folkové muziky je poctou předloni zesnulému Františku Vochomůrkovi, dlouholetému občanu Proboštova, který byl velkým trampem a ctitelem „kotlíkářské“ hudby. Hlavní hvězdou akce bude plzeňský Michal Tučný Revival, který zahraje na závěr festivalu.

Program dále doplní regionální kapely Tennessee, Na poslední chvíli či Křáp. Ze Žatce přijedou TFC Blues Gin a Průvan a jako předposlední se na pódiu představí teplická kapela Furyant, která hraje hudbu na pomezí folku a rocku. Kromě muziky se návštěvníci mohou těšit na vystoupení bičaře Pavla Votápka, mistra světa z roku 2003, country tance v podání skupiny Mix Dance, stánkový prodej či jízdy na koních. Vstupné 100, děti do 15 let zdarma. 

Dopravu z Teplic bude bezplatně zajišťovat turistický vláček Humboldt na trase OC Galerie – hlavní nádraží – Proboštov, náměstí.

Časový program: Tennessee (country/Proboštov 14.00), Průvan (country/Žatec 15.00), TFC Bues Gin (country/Žatec 16.00), Na Poslední chvíli (country, folk/Dubí 17.00, Křáp (bluegrass, country, folk, rock/ Bílina a Kostomlaty pod Milešovkou) 18.00, Furyant (folk rock/Teplice 19.00, Michal Tučný revival (country/Plzeň 20.00).