Sestava účinkujících bude žánrově pestrá. Vedle Blues Bandu Luboše Andršta se zde představí i legendární Olympic, skupina Private Earth-quake Lukáše Martínka, Underground Blues Session i duo Oskar Petr & Jirka Vopava.

„Tyto skupiny představí a zahrají své skladby z repertoáru za celou dobu své existence. Průřez jejich tvorbou znamená originální, jedinečnou a rozmanitou směs skladeb," upozorňuje Pavel Hruška, zakladatel a pořadatel festivalu. Předprodej vstupenek zajišťuje web Ticketportal, www.ticketportal.cz a k mání jsou již také na pokladně Domu kultury Teplice.

Cena v předprodeji je 220 Kč, na místě pak už 260 korun.

Luboš Andršt Blues Band vystoupí v sestavě, platné od roku 2008. Tvoří ji Luboš Andršt (sólová kytara), Jan Holeček (zpěv, varhany), Zdeněk Tichota (baskytara) a Pavel Razím (bicí). V duchu svého názvu je zaměřena na blues. Nejnovějším albem kapelníka Andršta je letošní supraphonská novinka „One Man Blues/ Best of" o 12 písních.

Muzikant Oskar Petr se vždy soustředil spíše na nekomerční sféru a paradoxně složil hudbu k nejpopulárnější písni Česka konce minulého tisíciletí, písni Medvídek. Ta přinesla Lucii cenu Klip desetiletí. Petr je zakládajícím členem skupiny Marsyas, Jazz Q a autor více českých hitů. Umělecká a kulturní činnost Oskara Petra je na tuzemské poměry ojedinělá. Skladatel, textař, zpěvák, fotograf, publicista, výtvarník, architekt interiéru…